Wpis z mikrobloga

Hejka! Przychodzę ze skończonym portretem Jokera ʕʔ Przy okazji czas na #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Spośród plusujacych ten post, wylosuję osobę, która zgarnie plakat tego rysunku o rozmiarze 30x40cm.
Na plusy czekam do czwartku 21/11/19 do godz. 20.
Chętnych zapraszam do obserwowania mnie na
Instagram
Facebook
YouTube
DeviantArt

Założyłem swój tag --> #bajanart pod, którym znajdziecie w przyszłości więcej moich prac.
Zapraszam chętnych do obserwowania ^^

#rysujzwykopem #rysunek #tworczoscwlasna #film #joker #art #sztuka
BajanArt - Hejka! Przychodzę ze skończonym portretem Jokera ʕ•ᴥ•ʔ Przy okazji czas na...

źródło: comment_Fs54ZuTTmzfq0mSrBJfoEoNnmFuEQY7b.jpg

Pobierz
  • 52
@BajanArt jejku byłam na tym w kinie i już nie było ulotek, taka szkoda bo jednak film mocno w serducho wszedł i chciałam powiesić na ścianie wśród innych takich ulotek filmów zajmujących miejsce w moim sercu ( ͡° ʖ̯ ͡°) to może chociaż plakacik ładny się uda zdobyć ()
Może ewentualnie da się kupić?
@Credek: Ze świata komiksów, kocham najbardziej DC, szczególnie Batmana i Jokera. Widziałem ile osób go rysowało, ale były to kopie 1:1 do kadrów z filmu. Postanowiłem, że mój będzie inny, że postaram się ukazać całe jego ja na jednym rysunku. Zacząłem go zanim jeszcze nie widziałem filmu. Gdy już go obejrzałem, byłem w szoku jak udało mi się go przedstawić nie wiedząc o nim nic :D Potem obejrzałem jeszcze raz i