Wpis z mikrobloga

@qlimax3 jak Ci ktoś coś ukradnie i Cię oleją "bo statystyki się muszą zgadzać" to inaczej będziesz myśleć. Ewentualnie sam coś możesz przeskrobac to Ci ryj obiją na komendzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@qlimax3: 4 umorzenia spraw: 3 włamania do samochodu i kradzież roweru. Za to jak na odludzie z dziewczyną i butelką wina pojechałem to w czwórkę nam wyskoczyli i #!$%@? po stówie. Jak dla mnie są bezuzyteczni.
  • Odpowiedz
@qlimax3: Trochę mnie to śmieszy, bo generalnie wszyscy jebią Policję w tym kraju i krytykują ich pracę, ale nadszedł jeden przełomowy moment, gdzie zginął patus i diler, i okazuje się jak bardzo jednak kochamy Policję. To jest typowo polska hipokryzja. Jak nam zawieje wiatr, tak się uginamy. Odrobina trzeźwości myślenia i obiektywizmu byłaby mile widziana.

Warto też się zastanowić, czy śmierć to właściwa kara za bycie patusem, dilerem i za ucieczkę.
  • Odpowiedz
@CaleZycieZielony: Akurat już nikogo nie powinno dziwić, że część użytkowników tego forum ze śmiesznymi obrazkami to chorągiewki zmieniające kierunek pod wpływem nadchodzących wydarzeń i memicznej presji innych wykopowiczów. Z kolei wpis wygląda raczej na żartobliwy i ironiczny, więc nie ma co się niepotrzebnie spinać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz