Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hej mircy jak mma sprawdzić ta głupia architekturę procesora #xiaomi redmi Note 4x? Chcę zainstalować #youtube #vanced wersję root bo ta z magisk co chwilę jest usuwana. Mam durne cpuz i jest tam nazwa procesora, no i co z tego jak na stronie vanced nie ma takiego na liście. Pomóż ktoś bo już jebla dostaje. #android
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cukru: Kurde Mirek nie wiedziałem że ta opcja tam jest, już kiedyś szukałem, ale chamy to ukryli. Usunąłem apke że sklepu o auto aktualizacje i wrócił vanced. A ja pół godziny w plecy bo się bawiłem w szukanie i szykowanie root version xD
@k__d: Jest też myk, żeby zainstalowane apki nie wyświetlały się w playstore.
Akurat z yt vanced to nie działa ale jak instalujesz patchowane wersje apek z neta to nie ma ich w zakładce My apps & games.
No i jak cukru napisał, ręcznie aktualizuj raz na jakiś czas..
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@k__d: Jasne, też używam magisk i yt v. Dopóki ręcznie nie zaktualizujesz to będzie ci się cały czas wyświetlać, że jest aktualizacja dostępna i to wszystko.
@ashmedai: ale te ustawienie 'autoaktualizacja' dobrze schowali, przypadkiem wczoraj trafiłem. dzięki za pomoc :) dupę mi uratowałeś z tym aida64, cpuz nie pokazywał dokładnej nazwy - jak się popsuje ten z magiskiem (oby nie) to będę próbował roota, zostawię na tele instalator i apkę na czarną godzinę