Wpis z mikrobloga

@iti1986: Nie wiem czy moja opinia dużo Ci da bo gram nim na ŚO ale polecam, nie zauważyłem większej różnicy między nim a Kante (Kante grałem 400 meczy), więc można powiedzieć, że tańsza wersja Kante ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jedyny problem to podania, trochę lipne i nie wiem czy w środku pola by fajnie śmigał, ale na pozycji ŚO nieodczuwalne.
@kemawir123: Dosyć defensywnie to na papierze wygląda, ale porządny skład, poczułem się jak biedak ze swoim xD Właśnie przymierzam się do zakupu Scream Aguero, jak się spisuje? I to samo pytanie odnośnie Essiena, bo możliwe, że na niego będę zbierał jako następnego, tylko pewnie w wersji mid.
@RonSwanson: In game 3-5-2, ustawienie poniżej. Też myślałem czy nie za defensywnie, ale wahadłowi to klucz, moim zdaniem jest okej.

Co do Aguero, no kurde ciężko powiedzieć coś negatywnego o takim piłkarzu xD Polecam, szczególnie pozytywnie zaskoczony jestem tym jak #!$%@? w obronie, nie spotkałem się z czymś takim jeszcze, stamina prawie 90 pozwala na bieganie przez cały mecz, w ataku potwór, super strzały, prawa noga, lewa noga, bez różnicy, super
Pobierz kemawir123 - @RonSwanson: In game 3-5-2, ustawienie poniżej. Też myślałem czy nie za ...
źródło: comment_kWu3sZNYiHdMCQDazqyyk5qLVgaXAov0.jpg
@kemawir123: Tak czułem po tym Gueye na środku obrony, że 3-5-2. Z tego co zauważyłem to większość w tym ustawieniu na wahadłach stawia na jednego obrońcę i jednego skrzydłowego. Albo nawet 2 skrzydłowych, co muszę przyznać, że mnie trochę triggeruje, bo w normalnej piłce czegoś takiego nie uświadczysz, a tu taki Mane z Salahem nie dość, że robią robotę z przodu to i w defensywie bywają ciężcy do przejścia xD I