Wpis z mikrobloga

Mirki, mam problem.

Jakaś gnida w przeciągu dwóch tygodni dwa razy porysowała mi samochód. :-(

W związku z tym muszę kupić jakieś kamerki samochodowe na przód i tył.

Czy Viofo A129PRO-G DUO jest warte zainteresowania? A może wersja bez PRO?

Z tego co widzę to na Allegro można mieć ten zestaw od ręki w identycznej cenie jak na Ali (wziąłbym sobie w ratach zero).

#kamerkasamochodowa #januszeparkowania
Pobierz 1r0n - Mirki, mam problem.

Jakaś gnida w przeciągu dwóch tygodni dwa razy porysowała...
źródło: comment_QLo7w7nGgtlvUIGXKtGMfhOV63VyqNgY.jpg
  • 12
@1r0n: nie bierz viofo. Drogie gówno. Za mniejszą kasę kupisz sobie 70mai pro dwie kamerki. Jedną przód drugą na tył założysz. Lepsza jakość i wyniesie cię to 450zł za obie kamerki.
@1r0n: a jak chcesz aby ci nagrywało w trybie parkingowym, to musisz sobie w aucie zrobić aby zasilanie gniazdka zapalniczki było przy wyłączonym zapłonie lub po prostu jakiś duży powerbank.
@ethics: Ta 70mai PRO ma tylko pasywny tryb parkingowy. Nie wiem co o tym myśleć. Do tego obsługa ręczna, czyli trzeba za każdym razem ją wyłączać.
@ethics: Mam w bagażniku w aucie gniazdo USB jakby co.
Czy tę kamerkę można obsługiwać z apki tj. włączać ten tryb parkingowy bez wciskania guziczka?
@1r0n: Jak coś to mam na sprzedaż Viofo A119 V3 z pełnym zestawem czyli kamerka, moduł GPS, filtr CPL i kabelki pod zapłon - nówka sztuka. Sprzedam za mniejsze pieniądze niż na Allegro.
@ethics: 70mai PRO ma faktycznie lepszą jakość obrazu, jednak ten okrojony tryb parkingowy ją dyskryminuje. ;-(

Jest jakaś alternatywa z aktywnym trybem?
@1r0n: Czy ja wiem. W Viofo A119 V3 masz taki sam przetwornik obrazu jak w 70mai PRO, tylko w A119 V3 masz różne tryby parkingowe (Aktywne), a w 70mai masz pasywne. Dodatkowo w A119 V3 masz filtr polaryzacyjny. A co do pytania to oglądając pliki bezpośrednio z karty pamięci jakość nie odbiega od innych, droższych wideorejestratorów