Wpis z mikrobloga

@JuneJohn: Działa aż za dobrze, no ale to nie jest coś co Cię rozsadzi, Dodatek i to dość drogi.
Wiele osób u mnie łączyło z CJC. Do tego dużo środków do wrażliwości insulinowej lub sama insulina
  • Odpowiedz
@Kasahara: myślę żeby coś dorzucić na masę do enana i jak zawsze sarmy omijałem to teraz się zainteresowałem MK. Enan + MK 677 będzie git? Jakie dawki proponujesz podopiecznym?
  • Odpowiedz
@JuneJohn: ja nie rozpisuje. Ja podaje przykłady, które bym zalecił fikcyjnej osobie jako moja subiektywna opinia, które nie jest jakikolwiek zaleceniem, a każdy lek brany bez wiedzy lekarza może być niebezpieczny i należy go z nim skonsultować (σ ͜ʖσ)

Standard 30 mg to myślę, że odpowiednia dawka dla chłopa, 10-20 mg pewnie starczy dla kobiety. Ale ja bym tego nie ruszał bez mimetyków,
  • Odpowiedz
@MefjuB: berba/metfo/insulina, zależy też od tego czy ktos jest w stanie po prostu utrzymać diete też po zwiększeniu łaknienia. Jeśli tak to pewnie i sama berba by starczyła. GW też może tutaj pomagać, jednak nie wiem na jak skutecznie w porównaniu do metfo/berbery. Po prostu zazwyczaj GW leciało u ludzi na redu, wiec tam Mk677 nie wrzucali i nie mam poglądu.
  • Odpowiedz
  • 2
@MefjuB gw501516 to jest kosmos w porownaniu do berberyny. W sumie ciekawy pomysl zeby polaczyc gw i mk. Ale mimo ze mam oba to nie odwaze sie. Szkoda sylwetki.
Nastepna proba z mk to jak znowu sie wytne do kosci i odpale mk z insulina.
  • Odpowiedz
@bst:

A jak porównywałbyś MK vs Pepki vs HGH?
W sensie wiem, że wszystko działa trochę inaczej, ale głównie pod kątem stricte sywletkowym w stosunku do jak najmniejszej ilosci skutków ubocznych. Chodzi mi o praktykę, bo w necie to wiadomo, mogę se wyczytać.
  • Odpowiedz
ja nie rozpisuje. Ja podaje przykłady, które bym zalecił fikcyjnej osobie jako moja subiektywna opinia, które nie jest jakikolwiek zaleceniem, a każdy lek brany bez wiedzy lekarza może być niebezpieczny i należy go z nim skonsultować


@Kasahara: ale mi tego nie musisz mówić, przecież to jasne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JuneJohn: ja akurat radziłbym na skrajnie niskim BF i ostrożnie mimo wszystko dla osób co potrafią się kontrolować. Jak nie jesteś zasuszony to właśnie bałbym się że poleciałbyś w tango + psująca się WL = zalanie. Naprawdę mam raporty, że głód jest na takim poziomie, że cała lodówka jest owalona, a jakby puścili pawia, to zjedli by jeszcze raz
  • Odpowiedz
  • 1
@Kasahara mk < peptydy (jeszcze zalezy jakie) < gh
W sumie oczywiste porownanie.
Ale, lepiej uzbierac kase na nawet chinskie GH niz bawic sie w peptydy. Wyjatkiem jest ipamorelin. (Bo krotko dzialajacy).
  • Odpowiedz
@bst: okej, dzięki, bo właśnie jestem na cyklu 20mg gw i do tego yoha 20mg, i się zastanawiam czy na 4 tygodnie se nie wrzucić 20 mg MK, jesli bym nie zaczął #!$%@?ć ( a yoha hamuje apetyt więc raczej byłoby okej) to myśle że mógłbym nawet na redukcji spalić dużo tłuszczu i dobić mięśnie, bo już na samym gw robię progress siłowy
  • Odpowiedz