Wpis z mikrobloga

a zwrocilas chociaz uwage na domy łużyckie?czyli obiekty charakterystyczne dla tego miasta(regionu)...bardzo subiektywna opinia i kompletna bzura ze z kazdego miejsca widoczne sa kominy :D mieszkam na 3 pietrze gdzie bloki maja max 4 kondygnacje i jakos z zadnego okna ich nie widze majac widok w ich kierunku :) to wies tkacka z budynkami fabrycznymi czyli od poczatku zwiazana bardzo mocno z przemyslem i na pewno nie jest najbrzydsza w Polsce...pewnie zawiodlas
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alla232: nie twierdzę że nie wiesz co wpisałaś, po prostu zastanawiam się skąd to zdjęcie z tekstem "pierwsze w Google". Btw, jak chcesz gorsze zdjęcia to poszukaj tych z Revita. Albo landscape samej kopalni. Albo czarnego śniegu z Zatonia.
Aha, to ze zdjęcia to nie są kominy. Elektrownia ma jeden komin (poczwórny).
@teeem: ja wyraziłam swoją subiektywną opinię, nie jestem dziennikarką, by być obiektywną. I jak pisałam w poście, tylko tamtędy przejeżdżałam, nie szukałam tam żadnego noclegu, ani tym bardziej miejsc do jedzenia. Nienawidzę fast foodów.
pozwolilem sobie na szydere z tymi fast foodami bo i ty grubo polecialas po miescie mojego urodzenia ze to najbrzydsze miasto ale tylko przejazdem tam bylas więc "nie wiem dlatego sie wypowiem". tyle twoja opinia wnosi do swiata rzeczywistego