Wpis z mikrobloga

Przeglądałem na neonet.pl telewizory Philipsa 65" 4K. Odfiltrowało mi 4 modele. Jeden za 3200 zł , drugi 3700 zł i dwa z wyższej półki za 6839 zł i 7999 zł. Okazuje się, że te dwa najdroższe są tym samym modelem, tylko ten za 7999 zł jest na RATY O%, a ten za 6839 zł dostępny jest tylko za gotówkę, a jego stara cena wynosiła 7999 zł ¯_(ツ)_/¯
#oszukujo #promocje #telewizory i trochę #blackfriday
elflaco - Przeglądałem na neonet.pl telewizory Philipsa 65" 4K. Odfiltrowało mi 4 mod...

źródło: comment_w06heCLxebqsvHgufI8t1mpyI2MCj6rQ.jpg

Pobierz
  • 20
@el_flaco: Z choinki się urwałeś? Jak ktoś kupuje za gotówkę to wie, że ma taniej, a jak ktoś ciągnie na raty to chyba powinien wiedzieć, że płaci więcej?
@nophp Zluzuj majty, chodzi mi tylko o te raty niby 0% w które pewnie wliczone jest jakieś dupne ubezpieczenie. Ja akurat wiem jak to działa, ale większość ludzi tego nie ogarnia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nophp Zluzuj majty, chodzi mi tylko o te raty niby 0% w które pewnie wliczone jest jakieś dupne ubezpieczenie. Ja akurat wiem jak to działa, ale większość ludzi tego nie ogarnia.

@el_flaco:

Nie jest, a przynajmniej w Euro nie ma. Podejrzewam, że w Neonecie działa to tak samo.

Raty 0% to zajebiste rozwiązanie.
@Krupier Czyli coś się zmieniło. Kiedyś raty 0% były tylko jak brałeś coś na 10 rat. Powyżej 10, było dodatkowe ubezpieczenie i wychodziło tak jak zwykłe raty, ewentualnie ktoś te ubezpieczenie ludziom wciskał na siłę. Raty 0% to zajebiste rozwiązanie. Potwierdzam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@el_flaco: nie wiem, ja brałem pierwsze 0% w 2013 i już wtedy nie było żadnych obowiązkowych ubezpieczeń.

A to, że wciskali to inna bajka. Ale brać nie trzeba.
@Krupier okazuje się ja próbowałem coś kupić ponad 10 lat temu na 30 rat i nie pykło. Musiałem wziąść na 10 rat, wtedy były rzeczywiście 0%. Kurła stary już jestem (,)