Wpis z mikrobloga

Dobra a teraz pytanie : z kogo według was produkcja chce zrobić zwycięzce programu? W ankiecie nie umieszczam trzech osób Mateusza, Anki i Kamila, którzy bez żadnych wątpliwości nie są typowani przez produkcję do wygrania finału. Mateusz odpadnie jutro. Anka jest znienawidzona przez widzów, a po dzisiejszym odcinku madki skreśliły Kamila co bez wątpienia było zamierzonym działaniem produkcji. Nie mam żadnych wątpliwości, że produkcja nie chce żeby wygrało program jedno z nich. W takim razie kogo typujecie na "pupila" produkcji? Nie pytam o wasze prywatne zdanie kto według was powinien program wygrać.
#bigbrother

Z kogo produkcja chce zrobić zwycięzcę programu?

  • Martyny 45.2% (42)
  • Wiktora 41.9% (39)
  • Malwiny 11.8% (11)
  • Bartka 0% (0)
  • Sandry 1.1% (1)

Oddanych głosów: 93

  • 17
  • Odpowiedz
@muwieszeptem: Martyna może wygrać bo bd marionetka,powie wszystko co bd chcieli żeby zostało powiadziane. Z drugiej strony Wiktor jest bardziej wyrazisty ale nadal jakoś specjalnie się nie wychyla.
  • Odpowiedz
@patricia: reakcja na mediach społecznościowych plus psychologia. W momencie jeśli w tv Kamil został przedstawiony jako osoba nie wiarygodna to z czasem pogląd ten będzie eskalował. Widać to nawet w niektórych wykopowych opiniach. W tym momencie jest już na przegranej pozycji, bo ludzie będą odbierać każde jego zachowanie za kłamstwo.
  • Odpowiedz
@muwieszeptem: eee tam nic nowego w odcinku nie zostali pokazane czego wcześniej widzowie by nie wiedzieli. Na jedno pytanie odpowiedział nieszczerze, a na jedno szczerze. Na inne pytania nie było pokazane jaki jest wynik. Na oba pytania, w których został ujawniony wynik widzowie znali odpowiedzi wcześniej i odpowiedzi Kamila nie były dla nikogo zdziwieniem.
  • Odpowiedz
@patricia: no nie do końca, jest zdecydowany pojazd po Kamilu i to będzie eskalować. Póki co było to sferze domysłów (mimo, że już wspominał o prowokowaniu żeby zdejmować maski, ale ludzie tego nie pociągnęli jakoś bardzo), dopiero dzisiejsza narracja świadomie zrobiła z Kamila antagonistę, który chce się pozbyć innych. Zdejmowanie masek miało wydźwięk pozytywny, pozbywanie się innych tymi metodami już ma nacechowanie bardzo negatywne i właśnie w ten sposób zostało odebrane
  • Odpowiedz
@muwieszeptem: Kamil byłby niewygodny dla TVNu. Do przewidzenia było,że w którymś momencie pokażą go w takim świetle. Myślę,że nie wygra ale był ba tyle wyrazistą postacią,że na pobycie w BB może ugrać najwięcej.
  • Odpowiedz
@patricia: zgadzam się. Zastanawiałam się tylko kiedy zaczną na niego nakręcać widzów, bo był od początku niewygodny i mimo całej sympatii do niego mam świadomość, że tvn potrzebuje bardziej ułożonego zwycięzcy. Kamil chyba tak jak Darłak odpadnie przed finałem, gdy przestanie im być potrzebny.
  • Odpowiedz