Wpis z mikrobloga

Cześć,
w nawiązaniu do tego wpisu chciałbym wszystkim z całego serca podziękować w moim jaki i mamy i taty imieniu.
Fundacja dopiero teraz poinformowała nas o sumie datków z 1% z pitów za rok 2018. Dzięki Waszej pomocy zebraliśmy ponad 3000 zł. Dzięki tej kwocie byliśmy w stanie opłacić mamie:
-część kosztów wyjazdu rehabilitacyjnego do Woli Batorskiej
-prywatne wizyty rehabilitanta
-zakup specjalistycznego materaca przeciwodleżydowego
Niestety ze względu na RODO nie jestem w stanie podziękować każdemu z Was z osobna, dlatego też pozwolę sobie zawołać i podziękować wszystkim osobom plusującym wpis.
Serdeczne dzięki, jesteście najlepsi i dzięki Wam byliśmy w stanie choć trochę poprawić komfort życia mojej mamie.
#pit #pomoc #pomocmamiekvbvs #wykopefekt #sm #stwardnienierozsiane
  • 18
@HarleyQuinn: niestety jest źle, psychicznie jak i fizycznie. Nie radzimy sobie powoli z odleżynami, pojawiła się martwica oraz przykurcze stąd też decyzja na materac specjalistyczny oraz rehabilitacje. Jesteśmy po konsultacji z chirurgiem i mamy 3 wizyty pielęgniarki w tygodniu- jestem dobrej myśli. Bardziej boję się o tatę bo wszystko się na nim odbija i na jego zdrowiu. Dlatego Wasza pomoc jest dla nas olbrzymim kopem motywacyjnym ʕʔ
@kvbvs wrzucaj wpisy systematycznie aż do końca terminu rozliczeń pit - znowu chętnie podrzucę swój 1% a pewnie i komuś się przypomnisz! trzymaj się Mirku.