Wpis z mikrobloga

#!$%@?, w końcu xD Pierwsza Elita od okresu TOTsów w FIFIE 17 xD Wcześniej nie udawało mi się to przy startach 10-0 i 11-1, tym razem pomimo jednego z gorszych początków LW (8-3) udało się dobić do 23-6 i oszczędzić sobie nerwówki w meczu nr 30.

Co pomogło przeskoczyć mi barierę między G1, a E3?
1) Przede wszystkim coś co pozornie wydaje się banalne: spokój w rozgrywaniu akcji i niespieszenie się z podaniem, kiedy nie ma pewności, że dotrze do adresata. Wymagało to ode mnie przestawienia się na nieco inny styl gry, ale nie wdając się w niepotrzebne wymiany ciosów z rywalami dużo łatwiej kontrolowało się mecze.
2) Upgrade na pozycji napastnika. Zwykła wersję Aguero zastąpiła wersja Scream i jest ona warta absolutnie każdego z 1,3 mln coinsów. Gamechanger, który wygrywał mi w końcowym etapie LW mecze, gdzie wynik był na styku. Prawdopodobnie najlepszy napastnik poza ikonami.
3) Nowa wytyczna dla Mascherano. Dzięki wchodzeniu pomiędzy środkowych obrońców zapewniał dodatkową ochronę w fazie defensywnej - momentami wyglądało to nawet jak formacja z 5 obrońcami. Było to też bardzo przydatne przy rozgrywaniu piłki, ułatwiało wymianę podań i przede wszystkim - omijanie pressingu rywala. Mam wrażenie, że w ten sposób udało się wycisnąć z tej karty maxa. Jak dla mnie to CDM na poziomie Kante, nieustępliwy w odbiorze, przecinający wszystkie podania, a do tego wyższy, silniejszy fizycznie i z bardzo dobrym rozegraniem.
4) Pierwszy raz od paru LW wygrałem serię rzutów karnych (a nawet dwie), których dalej swoją drogą nie potrafię strzelać xD

Skład w komentarzu.
#fut
Pobierz RonSwanson - #!$%@?, w końcu xD Pierwsza Elita od okresu TOTsów w FIFIE 17 xD Wcześni...
źródło: comment_r7v1F0nrCWPtOo8ef4HMEw5rrxVwzZ9V.jpg
  • 7
@prodigi: Mbappe w tym roku nie grałem, ale obserwując po rywalach to ma dosyć niepewne wykończenie (choć ogólnie kapitalna karta). Z Aguero tego problemu nie ma, bywały mecze, gdzie z niczego robił bramkę. Nawet strzały z dystansu z trudnych pozycji wchodziły.
@kielbasior: U mnie gra jako prawy CAM i spisuje się bardzo dobrze. Na ten moment 54 bramki i 57 asyst w 144 meczach, co jak na mój styl gry jest świetnym wynikiem. Przede wszystkim piekielnie szybki (szybszy niż by wskazywały na to statystyki) i zwinny, bardzo przyjemnie się nim drybluje i rywale mają dużo problemów z odebraniem mu piłki. Imponuje zwłaszcza w dryblingu na małych przestrzeniach. Do tego cały czas jest