Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#audi #audia4 #mechanikasamochodowa #mechanika #kiciochpyta
Pytanie do użytkowników Audi, głównie A4 b6 2004r bo o ten model mi chodzi. Czy żeby wymienić przednie lampy trzeba zdjąć cały zderzak? Siostra zadzwoniła do mechanika i powiedział jej ze musi zostawić na cały dzień bo to tyle roboty z tym, zderzak i w środku osłona silnika i coś jeszcze trzeba zdjąć... Na forum piszą że nie trzeba ale znajomy mówił że trzeba... Ktoś może wie?
  • 6
@mateusz-zahorski nie trzeba. Są 2 czy 3 śrubki ciężko dostępne ale dostępne ;) długi śrubokręt i bez problemu idzie do nich dojść. Przypomnij mi jutro w dzień to zejdę i zrobię fotki. Ewentualnie w instrukcji obsługi chyba też jest. Mimo wsyztsko, robi ją w wała #!$%@?.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dudek89: no właśnie tak myślałem, że chce z niej zedrzeć trochę więcej bo kobieta i się pewnie nie zna. Tylko, że ona mi nic nie powiedziała a ja u tego mechanika już kilka razy robiłem auto i mnie zna więc mi pewnie co innego by powiedział XD
Ale jest jeszcze sprawa silniczka do ustawiania lamp Góra dół, trzeba go wymontować ze starych i włożyć do nowych tak? Bo w tych nowych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mateusz-zahorski: pierwszy raz wyciagalem lampy z 2h. Za drugim w 30 minut miałem wymienione obie przetwornice.

Są 4 śruby. Dwie elegancko na górze widać A dwie są schowane z tylu lampy. Te z tylu nie wykrecasz całkiem tylko dość mocno luzujesz. Dolne uchwyty są "otwarte" z tylu. Górne śruby odkrecasz i wyjmujesz. Delikatnie do góry za uchwyty i ściągasz lampę do siebie, tj. do przodu.

Ogólnie rób to delikatnie, nie bez