Wpis z mikrobloga

Ej, bo muszę starszej osobie pomóc ogarnąć zmianę umowy #polsat #cyfrowypolsat. Miesiąc temu pomogłem rozwiązać umowę (z niepotrzebnymi mu 5 rodzajami pakietów). Teraz ktoś mu powiedział, że jest jakiś pakiet "Polsat Mini HD za 14.90".
Skaczę po stronie - niby coś w google wyskakuje, ale po przejściu do "kup teraz", wyrzuca jakieś zupełnie inne pakiety od 30PLN wzwyż. Dodatkowo na innej stronie z gugla, kieruje do Nowego Cyfrowego Polsatu i ląduje od razu na "404 brak strony".
Ktoś się orientuje, czy te pakiety są jeszcze w ogóle dostępne? Wolałbym uniknąć zbędnych wizyt w salonach, ale jak się nie da wyklikać zamówienia, to se chyba podaruję :/
#telewizjasatelitarna #dekoderpolsatu #pytanie #kiciochpyta
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RRybak: w takim pakiecie tam nic nie będzie. To co w naziemnej plus może z 10-20 programów. Warto? Nie wystarczy naziemna i te ok 30 programów? Jest jeszcze nc+ na kartę. Na doładowania. Trochę drożej wyjdzie ale jakiś pakiet jest za 20 zl. Dochodzi koszt zakupy odbiornika na własność.
@Ramone: odbiornik jest - był wykupiony, może być pakiet i za 20zł. W tym miejscu praktycznie tylko satelitarna, żeby to miało sens. Jedynie, że ta strona jest tak nieczytelna, że ja już nie wiem co tam mogę wybrać.
Z infolinią mam kiepskie doświadczenia, gdzie nalegają, żeby rozmawiać właścicielem i mają pretensje, że nic nie rozumie
()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RRybak: ale jak rozumiem masz odbiornik cyfrowego Polsatu. To się nie da tym oglądać nc+ na kartę. To pewnie odbiornik tzw parowany co chodzi tylko z dołączona kartą cyfrowego polsatu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RRybak: jeśli nie ma nic ciekawego to czekaj na świąteczne promocje. Może na tak zwany czarny piątek dadzą albo w grudniu przed świętami.