Wpis z mikrobloga

@NoroslawZielonka: Ja #!$%@?, kto tu jest debilem, skoro żadnej ukrainki nie było, a historia była zmyślonym pastiszem dla znajomych. Nawet mowi ze studiuje "lekarstwo" probujac robic z siebie debilke, ale widze, ze bialorycerze mają kije w dupie.
Po pierwsze ogarnij #!$%@?. Po drugie zaparz sobie melise. sam fakt że puszcza taka wiązankę na tle narodowościowym, zasługuje żeby wykluczyć ją z życia społecznego.


@NoroslawZielonka: Nie wiem, czy dam rade cie ogarnac... A melise to chyba ty musisz sobie zaparzyc, jesli chcesz wykluczac dwudziestoletnia dziewczyne za glupi studencki zart dla znajomych. Musisz byc ostro sztywny.
@r3pr3z3nt

Jedyna #!$%@? jaką jeszcze możesz ogarnąć to swoją - wyzej już nie podskoczysz.

Jeżeli takie coś dla Ciebie jest fajnym żartem, to #!$%@? - naprawdę gratuluję podejścia w życiu. Naprawdę masz zajebiscie wysokie standardy.

Widać że Twoje IQ jest wprost proporcjonalne do jej poziomu zartu, więc nie ma sensu z Tobą dyskutować.

Gówniarze dzisiaj to dno i 10 metrów mułu. Cieszę się że już mi prawie 30 stukneła i się nie
@NoroslawZielonka: Dziaciaczku slodki, rozumiem, ze brakuje ci argumentacji, ale naprawde myslales ze kogos nabierzesz na swoje naciagane oburzenie? Gdzie napisalem ze to byl FAJNY zart? Nigdzie. Wielki Sedzio Ludzi - twoje wyroki sa nieprawomocne bo oskarzenia falszywe. A glupia laska moze sobie robic jaja z czego chce w zyciu prywatnym - nie potrzeba nam komuszych cenzorow obyczajowych z kijem w dupsku.