Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witajcie mirki, staram się o kredyt w mbanku, jestem już w połowie tego procesu, zostałem poproszony o zaświadczenie o wpływach na konto i o skan umowy o prace, zrobiłem skan i wysłałem ta zaświadczenie, nastąpiła odmowa, tzn ze dokument jest zły i ze muszę donieść go do placówki, no dobra, ogólnie nie przebywam w Polsce tylko za granica i nie uśmiechało mi się jechać tysiąc kilometrów żeby donieść dokument, ale no dobra, było napisane ze dla klientów mbanku kredyt jest sto procent online. Wiec pojechałem do tej Polski, wziąłem moja umowę i to zaświadczenie, wbijam do tej placówki pokazuje ta umowę i zaświadczenie, ale dwóch panów mówi ze tylko chcą to zaświadczenie, no mówię dobra, skserowali, wszystko okej, mówią ze zaświadczenie jest dobre, i ze za trzy dni będzie ostateczna decyzja, a dziś tj. po dwóch dniach dostaje znowu wiadomość na maila ze dokument jest zły, pisze na infolinii mbanku, co jest nie tak w tym zaświadczeniu które doniosłem,
Dostaje odpowiedz ze nie ma od kogo są wpływy, i ze muszę dostarczyć jeszcze raz te zaświadczenie lecz z informacja od kogo są wpływy. I teraz oto moje pytanie, dlaczego dwóch panów w placówce stwierdziło ze dokument jest kompletny, i ze teraz czekać tylko na decyzje analityka. Teraz znów muszę jechać 1000 km i muszę płacić za niekompetencje dwóch pracowników którzy stwierdzili ze dokument jest w porządku. Co zrobić z tym fantem? Mbank nje chce przyjąć odemnie tych dokumentów online, s mi nie uśmiecha się jechać znowu 1000
Km bo muszę płacić za błąd dwóch pracowników. Zapewniali mnie ze dokument jesy kompletny, a dziś okazało się ze nie jest. Mogli stwierdzić już wyedy ze jest zły i w ciągu godziny doniósł bym prawidłowy, lecz oni mówili ze wszystko jest okej.

#mbank #kredyt #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania

Kiedyś poziom osób obsługujących w banku, był naprawdę wysoki - nie bez powodu każdy szczycil się stanowiskiem bankiera i bez wyższego nie miałeś co liczyć na prace.

Dzisiaj to są osoby niekompetentne. Często niczym się nie różniące od sprzedawców w elektromarketach, co mają #!$%@? na klienta i liczy się dla nich sprzedaż. A jak już jakeszcze coś robisz online i pozbawiasz ich zarobienia prowizji, to już kompletnie maja na Ciebie wyebongo.