Wpis z mikrobloga

@Dr4c0 nie kupuj żadnych słuchawek do ps4 firmy Sony bo to bubel. Miałem stare słuchawki i były gówniane dosłownie. Lepiej mieć na kabel bo I tak do pada możesz podłączyć żaden tam wirwless
  • Odpowiedz
@Kalakiki
@Dr4c0
@janushek Bo pewnie kolegamil goldy w wersji v1, ktore byly galtycznie ujowe, bo ziomek z pokoju obok ma takie i cale posklejane tasma, ja mam v2 i rok czasu i do dzisiaj nie widac na nich ślady użytkowania, na glosnosc tez nie narzekam. Jedynie do czego mogensie przyczepic, to efekt dzwieku 3d nie rlbi juz takiego wrazenia jak na poczatku.
  • Odpowiedz
@janushek nie były dobrze wyciszone, max głośność była taka że nie dało się słuchać dialogów, Bluetooth działa tylko z odbiornikiem I nie da się ich używać do innego urządzenia, niby miały surround Ale po prostu nie dawały rady, A wykończenie na poziomie podróbki z chin. Owszem może poprawili je jeżeli to jakiś nowszy model, ale nie zaufam. No i cena wtedy 499zl, za to może było mieć kozackie gameingowe
  • Odpowiedz
@janushek spoko, ja tylko mówię że według mnie są kiepskie I płacisz dodatkowo za logo ps4, a nie za dobre słuchawki. Ja używam steelseries I są super, najlepiej idź do sklepu I potestuj sobie
  • Odpowiedz
@Dr4c0: polecam goldy miałem pierwsza wersje była świetna tylko plastik słabej jakości ale jak ktoś ma drewno zamiast dłoni to wiadomo mi wytrzymały 3 lata teraz kupiłem te nowe goldy v2 i również jestem zadowolony także polecam :)
  • Odpowiedz