Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kamzil: Ja mam nie ten, ale taki mniejszy (kupiony za 55zł AFAIR). Firma chyba ta sama. Jest ok. Ładuje dobrze. Mam go od lata, więc jeszcze nie testowałem programu zimowego, ale przetestuję. Ogólnie to Lidl wybija się na tle innych dyskontów jakością tych narzędzi i sprzętu.
@Kamzil: U mnie to kupili ale chyba bym wolał kupić zwykły prostownik + dodatkowo jakiś automatyczny za 50-80zł jeśli trzeba by było zostawić na dłużej. Do tego od wyjęcia z pudełka wiatrak w nim wyje jak w 7 letnim komputerze wyposażonym w zasilacz z czarnej listy.

Z tego co zauważyłem to nie nadaje się do ładowania akumulatora w stanie nadającym się do wymiany (ale chyba jak wszystkie automatyczne prostowniki). W trybie
@Kamzil: ja sam czegoś szukam, takiego niedrogiego byle kilka razy w roku podładować akumulator jak auto dłużej stoi. Szukam bardziej ladowarki niż prostownika bo ludzie chwalą że są równie dobre, a malutkie
@Kamzil: Ja bym kupił najtańszy na sytuacje awaryjne (np. zostawione zapalone światła), a jak aku nie trzyma to nowy kupić, a nie ładować. No chyba, że masz flotę samochodową ( ͡° ͜ʖ ͡°)