Wpis z mikrobloga

#medycyna Chcę przestać chrapać. Wyprostowanie przegrody nosowej nie dało nic, tylko kinol trochę prostszy. Dalej #!$%@? w nocy jak zepsuty Ursus C 330. Mirki, Mirabelki - czy ktoś wyleczył sprawnie chrapanie? Proszę o polecenie metody, jakieś hinty. Jak to wygląda, radiowo czy laserowo? Ile kosztuje? Ma być tanio i dobrze ( ͡º ͜ʖ͡º) Jeśli jeszcze ktoś by polecił coś w #lublin to byłoby super. Niech moja #niebieskiepaski się w końcu porządnie wyśpi!
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rozregulowany_kaloryfer: mam to samo, przegroda nosa do prostowania, migdały do #!$%@? i prawdopodobnie trzeci migdał ale z tym to muszę jescze skonsultować z lekarzem ;) wynik? Brak snu, ciągle znużenie, nadciśnienie tętnicze. Miałem holter i brak u mnie naturalnego spadku ciśnienia w nocy a rano mam wysokie gdy wstaje. A wstaje w #!$%@? zmęczony ;)
@siodemkaxx A daj spokój, na Grenadierów w szpitalu, na NFZ. Generalnie przed operacją mialem bardzo krzywy nos - po operacji jest w linii prostej. I tylko tyle mi to dało. Przedtem miałem zatkaną lewą dziurkę, a po operacji mam zatkaną prawą. #!$%@? temat. Chciałem przycebulić 3k bo wtedy tyle to prywatnie kosztowało, to mam za swoje.