Wpis z mikrobloga

@Jimmm: nintendo switch + just dance aler w sumie masz to samo na xboxie. just dance zmienia sie tylko graficznie i utworami ale zasada dzialania ta sama. poza tym ring fit ale raczej single player. poza tym niewiele do poruszania innymi czesciami ciala niz reka
@Jimmm: Zależy ile kasy chcesz na to przeznaczyć. Wii można za 200zł dostać i ruchu na pewno ci nie zabraknie, no ale grafika jednak już trochę odstaje od tego co teraz mamy. Jak kasa nie gra roli, to na pewno lepiej Switcha.
Inna kwestia czy dla dzieciaków grafika jest aż tak ważna? Ja mam Wii i Switcha, a córka czasami chce Mario Party na Wii zagrać bo ma kilka ulubionych mini
@Tesseract Kasa to nie problem, grafika też nie, najważniejsza grywalność :D Na switcha właśnie chyba nie ma za dużo skakania? Kinect pomimo wad to pod tym względem bajka, nie mogę przeżałować, że Microsoft zaorał projekt... Na wii jest w co poskakać? Gry są komatybilne z wii u?
@Jimmm: Pytanie w jakim wieku dzieciaki. Na Wii na pewno było więcej gier ruchowych, ale na Switcha cały czas wychodzą nowe. Ostatnio wyszedł Fit Adventure. Samo Mario Party ma w sobie kilkadziesiąt mini gierek.
Nintendo Labo: Robot Kit - najpierw zabawa ze składaniem, a potem ruchowe gierki.
Jest 1-2 Switch, Sports Party, Arms, Mario & Sonic at the Olympic Games.
W przyszłym roku ma wyjść Hyper Sports R.
@Kryspin013: wymieniłem te bo te mam i mogę za nie ręczyć, ale z "polecanych" są jeszcze: Arms, Mario Aces, sporo od Nintendo Labo (to dla dzieciaków szczególnie ekstra zabawa), 1-2 Switch i parę innych. Dodatkowo sporo innych gier ma w sobie elementy Motion Control (np. Mario Kart, Mario Odysei). Jest też ten kartonowy VR, chociaż nie wiem jak dobrze to działa (niemniej dzieciakom może się spodobać).
A to, że większość jest
@Tylko_na_chwilke: Mocno naciągasz, oprócz arms i aces to są raczej popierdółki niż faktyczne gry ruchowe. Z kolei samo arms i aces może i mają tryb ruchowy ale jest on tylko opcjonalnym dodatkiem, który wypada gorzej niż klasyczne sterowanie (chociaż i tak raczej będzie super do pogrania sobie ruchowo w dwie osoby - jeśli faktycznie na takie coś pozwala). Co do kartonów to się zgadzam.

A to, że większość jest od N