Wpis z mikrobloga

@deer121: jest, ale źle szukasz. Musi być forma wysyłki ASS. Na etapie przed płatnością masz dopiero opcje wyboru.
PS co wy się tak podniecacie tymi paczkomatami ml zamawiacie dildosy i nie chcecie żeby mama nie widziała.
Ps 2 co chwilę wpis o paczkoamtach. Czytaj wcześniej
Ps3 InPost informuje na swoim profilu że wszystko idzie do pełnej kontroli celnej.
@galeon: Jutro jest black friday i będą promocje (nie jak u nas) a paczkomaty to wygoda i jak już jest taka opcja to chciałbym z niej skorzystać a widać działa to tak sobie i nie jest oczywiste kiedy będzie dobrze.
Także wychodzi, że nie na wszystkich kontach opcja jest aktywna.


@deer121:

wiesz.. ja na swoim koncie jednoczesnie mam i nie mam mozliwosci odbioru w paczkomacie... wszystko jest zalezne od wpisanego i wybranego adresu dostawy ;)
@deer121: Sprawdziłem teraz i już mi wyskakuje opcja wyboru paczkomatu. Z tego co sprawdzałem to zamówienie przedmiotów musi być przez Aliexpress standard shipping i później tam gdzie masz adres jest opcja wyboru na paczkomat. Jak jeszcze ci nie działa to nie ma co kombinować, musisz poczekać.
@deer121: Jeśli ktoś nie ma opcji paczkomatu to trzeba wejść w ustawienia konta i edytować swój adres - miasto trzeba wybrać z listy. Kiedyś wpisywało się ręcznie i dla takich kont nie pojawia się paczkomat.

Przydatna wskazówka!