Wpis z mikrobloga

Ludzie dajcie tej Ance już spokój. Mnie tez #!$%@? ale teraz jest taki najazd na nią ze to się robi jakieś niebezpieczne. Ona jest jedna a nas kilka tysięcy. Ona #!$%@? głupoty sama a my w nią kilkanaście tysięcy razy. Nie ta sama siła. Błagam. Strasznie się to czyta
#bigbrother
  • 12
  • Odpowiedz
@Bigbrother: 100% racji. Biedni oburzeni bo kogoś kilka razy obraziła ale na nią wylewa tysiące komentarzy gówna to jest elegancko. W czym my jesteśmy lepsi od niej w takim razie?
  • Odpowiedz
@Bigbrother: psychologia tlumu, jeden zaczal i lawina ruszyla. Mnie sie tez to nie podoba, neguje zachowania ani, ale to wszystko poszlo za daleko, wystarczy nie obserwowac jej i nie komentowac, sama zniknie. Ciekawe na kogo pojda pozwy, trudno uwierzyc, zeby ania przeszla obok tego obojetnie
  • Odpowiedz
@Bigbrother
@SHOFFER już wczoraj miałam ochotę napisac LOGIKE WIDZOW:
Anka wyzywa ludzi od gówna <<<<<<< ludzie wyzywaja Anke od szmat, cip, #!$%@?, życzenia śmierci itd.
Kompletnie nie widzą, że sami zachowują się gorzej od 2 miesięcy, kiedy najezdzaja na każdego przy byle okazji.
  • Odpowiedz
@Bigbrother: nikt ich nie zmuszał do uczestnictwa w tym programie, powinni wiedzieć na co się piszą, chcieli rozgłosu to mają, a jaki - a taki na jaki sobie sami zapracowali
  • Odpowiedz