Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema, mam pytanie dotyczące seksu, a mianowicie uniknięcia wpadki.
Mam dziewczynę, z którą przymierzamy się do naszego "pierwszego razu". Rozmawialiśmy już sporo na ten temat, ale przed chwilą pomyślałem o pewnym "scenariuszu", który nie wiem, czy jest w ogóle możliwy, a jeżeli tak, to jak go wyeliminować? Opisze wszystko w punktach po kolei, przy czym jeszcze tylko dodam, że naszym jedynym zabezpieczeniem są prezerwatywy, tabletki czy pigułki "dzień po" nie wchodzą w grę:

1. Załóżmy, że dziewczyna robimy mi loda.
2. Spuszczam się jej w buzi i ona wszystko połyka/wypluwa, jednak mimo to jakieś pojedyncze plemniki zostają jej w buzi, na wardze itd.
3. Po jakimś czasie zaczynamy się całować i podczas całowania te plemniki przechodzą na moje usta.
4. Następnie robię jej minetkę. Podczas robienia minety te plemniki przechodzą z moich warg do jej pochwy.
5. Plemnik przedostaje się do jej pochwy i dochodzi do zapłodnienia.

xD

Tak, wiem, że brzmi to dość kuriozalnie, ale przed chwilą jakoś o tym pomyślałem i zastanawiam się, czy coś takiego jest w ogóle możliwe? A jeżeli tak, to jak do tego nie dopuścić? Jedyne co mi przychodzi do głowy, to po spuszczeniu się powinienem pójść do łazienki i dokładnie umyć mojego benka (jeżeli spuszczę się podczas seksu w prezerwatywie, to i tak pewnie będzie urąbany w spermie), a one jamę ustną. I dopiero wtedy możemy ponownie zacząć seks oralny bez obawy, że do czegoś takiego może dojść.

Proszę rozdziewczoną/rozprawiczoną, czyli tą mniejszą część wykopu o pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#seks #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow i może trochę dla zwiększenia zasięgu #tinder i #roksa xD

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy dla maturzystów](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 73
OP: Ej, możecie mi powiedzieć, dlaczego mnie tak zrugaliście?
Co jest złego w tym, że o to zapytałem (i tak swoją droga, to nie bait)? Jak sam ktoś wspomniał, w polskich szkołach brak edukacji seksualnej, z rodzicami z reguły młodzież wstydzi się rozmawiać na takie tematy (chociaż to jest też wina rodziców, gdyż sami też mogliby zainicjować taką rozmowę) w internecie też nie udało mi się znaleźć info na ten temat.
@AnonimoweMirkoWyznania: A ja odpowiedziałam na poważnie, wyślij dziewczynę do ginekologa i niech dobierze jej normalną antykoncepcję (bo nie ma żadnego logicznego powodu, żeby z góry zamykać się na tabletki) a przy okazji ona będzie go mogła spytać dokładnie o wszystko i wyjaśnić nawet te najgłupsze wątpliwości i będziecie spokojniejsi - jeśli to za dużo to znaczy, że nie jesteście gotowi na seks
@ripleyx: prezerwatywa to tez jest normalna antykoncepcja. Nie każdy może brac hormony, może dziewczyna ma przeciwwskazania, o których już wie i stad tabletki nie wchodzą w grę. Może nie ma 18 lat, a nie chce powiadamiać rodziców o współżyciu, jak wtedy miałaby się udać sama do ginekologa, skoro żaden jej nie przyjmie? Poza tym wszyscy zjechali chłopaka, chociaż zachował się bardzo dobrze, bo wie z czym się wiąże seks i zamiast
@dobrzecisiewydaje: OP postawił tabletki antykoncepcyjne obok tabletki po zaznaczając, że obie nie wchodzą w grę a to wskazuje na to, że nie jest to kwestia zdrowotna tylko kwestia ich przekonań i braku wiedzy w temacie a prezerwatywy nie są dla nich skoro mają się przez nie tak bać a przed rozpoczęciem współżycia powinno się zawsze odwiedzić ginekologa bo nie wiadomo, czy nie ma problemów, które mogłoby później przeszkodzić w seksie, jeśli
Młodzi idą bez przygotowania do łóżka i dziewczyna zachodzi w ciąże: źle.

Młodzi próbują się coś dowiedzieć o bezpiecznym seksie przed rozpoczęciem współżycia: też źle. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@AnonimoweMirkoWyznania: Bo chyba sobie zdajesz sprawę że jest to b. mało prawdopodobny scenariusz i brzmisz jak osoba paranoidalna ( ͡º ͜ʖ͡º) ? Jest większa szansa że guma ci pęknie, niż twój przypadek się