Wpis z mikrobloga

@wypokek: do momentu kiedy to gówno nie zamarznie i tak nie odbije że urwie ci nogę.
Ja jak raz odbierałem kocią karmę w tych dużych szafkach w zimie - to otworzyła się z opóźnieniem bo przymarzła i tak strzeliła drzwiczkami, że nie dało się ich potem zamknąć i musiałem wzywać serwis
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AntycznyKsiaze: mam apke ale coś ostatnio zawiodła. Dostałem info na apke że paczka została wysłana a na drugi dzień sms z kodem do paczkomatu. Na apce status wysłana. Po odebraniu paczki status zmienił się na odebrana ( ͡° ʖ̯ ͡°) albo jestem debilem albo coś nie pykło
a po co używać ekranu skoro teraz można otworzyć skrytkę bezpośrednio z aplikacji inpost. Zbliżasz się do paczkomatu, jeden guzik w apce i się drzwiczki otwierają a ludzie w kolejce patrzą jakbyś im ich paczkę chciał zawinąć.


@AntycznyKsiaze: serio? #!$%@? odbierałem paczkę wczoraj i nie zauważyłem takiej opcji xD
@AntycznyKsiaze Gdzieś niedawno czytałem że nie wszystkie, ale może jakieś fejk info. Nie jestem na bieżąco, bo mi się apki nie chce ściągać, podbijam z kodem QR i się szybko otwiera, jakoś przeboleje stratę 5-10 sekund.
@dassem: Odbiór paczki to otwarcie drzwiczek, wszędzie z taką samą prędkością się otwierają, to że jest pod wyświetlaczem nie oznacza, że będzie szybciej ( ͡ ͜ʖ ͡)