Wpis z mikrobloga

Hej Mirasy i Mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przyszedł do mnie dzisiaj Xiaomi Air Purifier 2s i niepokoi mnie to co się dzieje z wirnikiem, który widać od góry przez kratki.

Chodzi o to, że wygląda to tak, jakby wirnik był krzywy sam w sobie albo krzywo osadzony wiatrak na tym wirniku.

Mógłby ktoś sprawdzić, czy na najniższych obrotach ten element też tak wygląda, że lata góra doł? Dodatkowo, im bliżej maksymalnych obrotów tym bardziej czuć boczne wibracje na obudowie.

Boje się, że przez to padnie łożysko za chwilę i będę musiał bujać się z gwarancją...

PIC REL

#xiaomi #airpurifier #purifier #oczyszczaczpowietrza
kotwkrawacie - Hej Mirasy i Mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przyszedł do mnie dzisiaj Xiaomi...

źródło: comment_fBjDC3saVkXy7ZGAxy1ennJIKByn7FrX.gif

Pobierz
  • 10
@kot_w_krawacie: China quality, jak odeślesz na gwarę to powiedzą że sprawne, poczekaj aż padnie. Zawsze możesz zapytać sprzedawcy mailem, ale odpowiedzi możemy się domyślać. Mimo wszystko, prawdopodobnie pochodzi do końca gwarancji ;p
@kot_w_krawacie chyba kupiliśmy oczyszczacz na tej samej promocji.... mój model nie ma takiej przypadłości, więc coś jest nie tak jak powinno z tym Twoim.
ja też mam zagwozdkę, w moim modelu wiatrak jest jakby delikatnie przesunięty względem osi, przez co na minimalnych obrotach słychać dodatkowy okresowy szmer. Czy ktoś miał lub ma podobną przypadłość w tym modelu?
Napisałem do allegro.pl, zobaczę co odpiszą...
@kot_w_krawacie: kupiłem ostatnio na allegro pewnie ta sama promocja, u mnie też wirnik bardzo delikatnie chodzi góra dół, ale widać to tylko przy jego wewnętrznej stronie, końcówki łopat nie mają żadnego bicia, widać to tylko na najniższym biegu, na średnich obrotach nie da się zobaczyć
@kot_w_krawacie: nie haczy o obudowę, ale słychać ze przy niskich obrotach coś jest nie tak, podobie jak leciwy wentylator w laptopie który trzeba wymienić... napisałem przez „zadaj pytanie” na aukcji. Grzecznie odpisali że bardzo im przykro i że mogę złożyć reklamacje sprawdzą sprzęt i ocenią czy jest wadliwy czy ja jestem zbyt wymagający ;-)