Wpis z mikrobloga

Mirki, pewnie po black friday grono posiadaczy x one s all digital sie powiekszylo (ja wyrwalem za 405 zł z 3 grami z amazona), wiec chcialbym podrzucic tip, jak za 12 zł na nowym koncie mozna odpalic game pass ultimate na 6 miesiecy :)

1. kupujecie za niecale 4 zl na cdkeys kod na 1 miesiac game passa (jak zostawicie wlaczone auto odnawianie, ktore pozniej mozna wylaczyc, to macie 2 miesiace zamiast 1)

2. odpalacie x box live za 4 zł.

3. konwertujecie wszystko za 4 zł na Game Pass Ultimate - 3 miesiace GPU.

Profit: 2 miechy game passa + 1 Live + 3 GPU = 6 miesiecy GPU :)
#xboxone #konsole
  • 18
Profit: 2 miechy game passa + 1 Live + 3 GPU = 6 miesiecy GPU :)


@uhceiP: to się tak sumuje? Sprawdzałeś? Przy kupowaniu GPU jest tylko komunikat, że zaktualizuje subskrypcję do Ultimate, a nie że przedłuży ważność.

--edit:
czy można do tego użyć Xbox Live Gold na 1msc, które jest z konsolą?
@uhceiP: Skoro tak, to dlaczego sam nie wbiłeś na 3 lata i we wpisie o tym nie wspomniałeś? To co zrobiłeś się w ogóle nie opłaca, bo na swoim koncie już nie będziesz mógł zrobić takiej konwersji 1:1 na GPU.
@SalsaDeAmigo to stworze nowe konto, ja wole na razie odpalic za 12 zl na pol roku niz za 300 na 3 lata, bo moze wroca kody za free na gpu. zreszta nie wiem co bedzie za rok, moze kupie ps5 i game pass nie bedzie potrzebny na tak dlugo. Poza tym mam ps4pro, na xboxie pewnie ogram gry niedosteone na ps4 + tytuly z game passa w ktore nie gralem jeszcze, nie