Wpis z mikrobloga

Spotkałem #!$%@? co była bita cały mecz oczywiście taki handicap że nic nie weszło sam na sam 4 krotnie w bramkarza albo po za bramke.Typ zastawiał się przed 16 metrem aż w końcu dostał wolnego wykonał ten glith i wpadła bramka nie wytrzymałem wyłączyłem te przeklęte gówno.Czy ktoś mi powie łopatologicznie jak teraz być gospodarzem może poda filmik z aktualnym sposobem bo obecny NIE DZIAŁA długie czekanie i pierwsze stroje potem zawodnicy nie działa.Nie mam światłowodu i jako gość nie da się grać dziś mnie 4 razy pod rząd tak wylosowało POMOCY
#fut
  • 9
@kemawir123: No haha jako gospodarz gra mi sie dużo lepiej już pomijając fakt że znacznie częściej wygrywam chodzi głownie o w miarę możliwy gameplay bo jako gość zawsze graja jakby z wozem węgla na plecach.
@Rafixo: Nie działa
@kemawir123: Gram wszystkie mecze w LW tylko u siebie i dzieje sie to samo co kolega ma na wyjezdzie. Gra u siebie pomaga tylko na mniejsze delaye. Handicap i wylewy dzialaja niezaleznie od strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rafixo:źle złożyłem zdanie.Handicap i wylewy jasne że działają nie zależnie pierwsza sprawa właśnie tego dotyczyła i przeciwnika co wyczynił.Mi chodzi o delay i proszę o pomoc jak grać jako gospodarz masz jakieś rady ?