Wpis z mikrobloga

Pytanie do etatowych eliciarzy - który przycisk na padzie odpowiada za wbieganie wprost w przeciwnika i taranowanie go bez faulu? A może to jakieś DLC do fify? Ile fp to kosztuje?
#fut
  • 10
  • Odpowiedz
@Markus855e: @bielan123: nie trollujcie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pytam poważnie bo z tego co słyszałem w tej grze liczy się skill a nie jakieś tam deleye, handicapy, wylewy. A na wypoku ponoć mnóstwo eliciarzy więc ktoś na 100% uchyli rąbka tajemnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) W kolejce mam jeszcze sporo pytań ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Raul777: ja jestem skromnym goldem 3, nie posiadłem tej elitarnej wiedzy jak zezłomować typa bez faulu, albo jak zrobić żeby zawodnicy sterowani przez AI sami pressowali ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@Raul777 moim zdaniem kluczem jest brak delayu. Skilla nie pokażesz jak nie możesz się ruszać graczem, albo ci w obronie nie przełącza na tego, którego chcesz.
  • Odpowiedz
@mzr_b: No to to już jest bezdyskusyjne, ja to zaczynam czasami wierzyć tym płaczącym jak ciężko wbić im gold 3 i gdyby nie delay by wbijali bo widzę jaka jest różnica w rozgrywce, sam po odblokowaniu portów w routerze z gold 2 przeszedłem na spokojnego regularnego golda 1 i dwa razy elitę 3. A stylu gry jakoś mocno nie zmieniłem xD Ale są czasami mecze i kilkugodzinne okresy kiedy delay wraca
  • Odpowiedz
@mzr_b: Chociaż pomijając już kwestie delayu niewyobrażalne dla mnie jest wbieganie bezpośrednio w przeciwnika z takim impetem że się przewraca a ja zabieram mu piłkę tak jak robią to niektórzy przeciwnicy, i to niezależnie co bym wtedy zrobił, w którą stronę się nie obrócił on już wie gdzie to zrobię, a widzę że nie miał takiej realnej możliwości. Więc albo jest jakiś ukryty przycisk na padzie do odblokowania za fifa poinsty,
  • Odpowiedz