Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Masz zakola i idziesz do barbera? Nie ma problemu, po wizycie za co najmniej 50 zł bedziesz miał wizualnie jeszcze bardziej #!$%@? zakola. I wygladał jak każdy klient barbera z nazwy, bo każdego tak samo #!$%@? nie zważając właśnie na takie rzeczy. To normalny fryzjer za 25 mnie umie #!$%@?ć, że wyglądam jak człowiek, a tu nie tfu.
#barber #fryzjer #fryzura
  • 6
@Thiocomaster: XDDD Jeśli nie masz włosów do danej fryzury to po prostu jej nie zrobisz chociaż pójdziesz do najlepszego barbera w kraju. Z ciekawości zapytałem swojego barbera to stwierdził że nie raz robił fryzurę którą chcieli klienci chociaż nie mieli do tego kompletnie włosów (odradzała i proponowała coś co by pasowało) i ostatecznie na łyso albo oddawali się w jej ręce a ona robiła co mogła i byli z tego zadowoleni
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BajerOp: nie no do samego końca już po suszeniu było git, to wziął pomady #!$%@?ł tone i pompadura zrobił, a przed nasraniem tego syfu mi sie fryz podobał, wiadomo, że jutro wstane i #!$%@? szambo bambo i bedzie git, a #!$%@? tak to stylizacja z #!$%@? nie pasująca do bani za 6 dych