Wpis z mikrobloga

Witam mireczków! Kolejny miesiąc - #dawisekzarabia
W tym miesiącu zarobiłem: 247zł + masa euro na myprofitland (sprzedałem rekruta za 111 euro między innymi)

Chcecie zacząć zarabiać? Warto wiedzieć, że w weekendy/święta jest bardzo mało ankiet, także jak chcecie dorobić sobie w weekend to nie róbcie sobie zbyt dużych nadziei, bądźcie cierpliwi i dajcie sobie więcej czasu! Istotne jest też to, że im dłużej jesteście to tym więcej ankiet macie.

Na tych stronach zarabiałem:

Teraz coś innego. Gra! Jeśli graliście w plemiona lub coś tego typu to wam się na pewno spodoba!
MyProfitLand - Nic nie musicie wpłacać (chociaż możecie, żeby szybciej brać z tego profit). Na stronie rozwijacie swoją firmę, możecie otwierać inne firmy i również pracujecie u innych graczy. Gra strategiczna, obecnie z gry wyciągnąłem już masę euro, mogłem trochę więcej, bo zainwestowałem dalej w grę. Na początku będziecie ledwo się utrzymywać, ale potem wychodzą nawet fajne sumki :). Nawet jeśli by się na tej grze nic nie zarabiało to i tak bym grał! Po założeniu konta bardzo polecam ten poradnik - https://zarabiam.com/showthread.php?tid=158168. Pieniedzy z tej gry nie wliczam do ogólnych zarobków w moich podsumowaniach. Jak się zarejestrujecie z mojego reflinka to piszcie, to wam pomogę z wszystkim! Fajna gra do pasywnego zarobku.


Ysense.com (stare clixsense) - portal po angielsku, ale wszystkie ankiety po polsku. Zarobiłem ~70zł. Zdecydowanie najlepszy portal - Ten miesiąc jak zwykle był dosyć stateczny. Zarobiłem ~1,5 dolara więcej niż poprzednio, jest to dość normalna kwota jak na ten portal :)


Opinie.pl - Średni miesiąc na tym portalu - zarobiłem około 20zł, nie jest źle, tyłka nie urywa ;)


Surveyo24.pl - Hajs średni, bo około 10zł, ale polecam się zarejestrować. Można zarobić troche grosza więcej niż ja, bo tutaj akurat się nie przykładam :)



I-say.com - W tym miesiącu zarobiłem około 16zł. Średni miesiąc, ale widzę już powoli coraz to większy potencjał. Dodatkowo po każdej ankiecie dostajecie szanse na wygranie np na tablet, mikser itp ;d


Studentswatch - W tym miesiącu zarobiłem 30zł, można fajnie zarobić. Głownie krótkie i średnio płatne ankiety. Jak już wejdziecie to się nie przerażajcie, że są ankiety za 0 punktów, ich nie musicie robić, jak będą płatne to wyskoczą na pierwszym miejscu. Ważne - warto podać, że mieszkacie na wsi, ponieważ mają duży brak na takich ankieterów!


Prolific - Zarobiłem w tym miesiącu 71 zlotych - najlepszy miesiąc jak do tej pory. Ankiety są bardzo dobrze płatne, ale jest ich niewiele i trzeba na nie polować, bo jeśli nie wejdziemy w ciągu minuty w ankietę to ona przeminie. Jesli jednak już w nią wejdziemy i zrobimy ją sumiennie to nic nas nie odrzuci. Warto mieć otwartą przeglądarkę albo mieć wtyczkę do przeglądarki informującą nas o ankiecie.

Klub Kantar - Zdobyłem 740 punktów i tutaj zależy jak przeliczać (ja odbieram doładowania do telefonu), bo doładowanie za 30zl do telefonu jest za 750 pkt a przelew na konto bankowe 1000 punktów 32 złote. Więc przyjmę przelicznik na to co ja wypłacam i zarobiłem tutaj około 29,5 złotego :)

[ #ankiety #zarabianiewinternecie #zarobek #zarobki #zarabianie #internet #paypal #biznes #pieniadze ]
Dawisek - Witam mireczków! Kolejny miesiąc - #dawisekzarabia
W tym miesiącu zarobiłe...

źródło: comment_GJhumphD8Z68ajOLzxPbbGoqoBv6ayE3.jpg

Pobierz
  • 5