Wpis z mikrobloga

@jilted: Nie zapoznałem się z całą muzyką disco polo, natomiast miałem nieprzyjemność jej słuchać na wielu weselach. Nie słyszałem ani jednego utworu, który nawet wpadłby w kategorię "tolerowalny".

Jeśli znasz jakieś, podeślij, a uczciwie je przesłucham. Nie nastawiam się na nie - jestem fanem raczej rocka, w szczególności progrocka i folkrocka, ale zdarzało mi się słyszeć kawałki techno czy hiphopowe, które nazwałbym znośnymi.
@GaiusBaltar: niestety, nie znam nic konkretnego, az tak sie nie zaglebialem. w miejsce discopolo wstaw jakikolwiek inny gatunek, a moja odpowiedz bedzie taka sama. wiem tez, ze trudno sobie takie 'uniwersalne' podejscie wyrobic. ja np. jestem fanem muzyki elektronicznej, glownie idmu, techno, ambientu, ale chetnie poznaje nowe gatunki, nawet jesli na poczatku totalnie mnie odpychaja. teraz na przyklad poznaje talking heads, ktore kiedys wydawalo mi sie totalnie asluchalne, a teraz dwa
@rybsonk cóż, uważam obrazek za bardzo trafny ( ͡° ͜ʖ ͡°) napompowane sztucznie kawałki Popowe, które się już tylko powtarzają vs muzyka klasyczna, która nie potrzebuje sztucznego rozgłosu - bo kto słucha ten dobrze wie ile jest taka muzyka warta i chętnie odkrywa nowe
@rybsonk: Dzisiejszym popem jest muzyka disco polo, w końcu to Zenki Martyniuki i Marciny Millery mają najwięcej wyświetleń na YT, najwięcej koncertów i najwięcej ich widać w telewizorze. Chociaż te kawałki z początków lat 90 można powoli zaliczać do klasyki ;)
@rybsonk ten obrazek to zwykle wznoszenie mojego nad waszym. Co kto woli. Zróbcie taki tylko że o jedzeniu np kebsa vs kraby w truflach. Muzyka na szczęście jest tak wszechstronna że każdy znajdzie coś dla siebie. Są ludzie którzy słuchają popu i klasycznej w zależności od nastroju. Do muzyki pop zaliczamy nie tylko radiową ale i np jazz czy soul. Nie lubię takiego spłycania.