Wpis z mikrobloga

Jakim trzeba być cymbałem żeby tryhardować na #!$%@? casualu, wytłumaczcie mi to, bo nie czaję. Można by się przecież na wejściu zgadać żeby każdy sobie wykonał parę killi/odbić zakładników do tej kretyńskiej misji ale po co, przecież lepiej się zabijać, żeby nikt nie mógł jej wykonać.
#csgo
  • 12
@ChojaK: Czytałem, napisałeś że ''Ja pozwalałem ct donieść hosta na spawn i wtedy zabijałem (tez zalicza).'', więc wykonałeś misję ale rozumiem, że typkowi który odniósł też zaliczało. W grach które ja grałem to nie do pomyślenia.

Kiedy próbowałem wykonać tę misję to oni nawet nie dawali CTkom podejść, bo skracali i walili, tak że chyba ze 2 razy ktoś w ogóle dotarł na respa, z czego raz udało mi się jednego
@vanillla_guy: ja nie wytrzymuje 2 rund na tym gowno trybie. w dodatku tak beznadziejnie dzialają te serwerty ze to jakas porażka czujesię jak silver. gosciu miwybiega zaczyna haczyc powinien byc trup a to ja ginę i zero hit xDDD

jeszcze te palanty nie dadzą dotknąc CT hosta
to powinno wygladać tak żę TT biegnie jedna droga na spawn CT i go broni przed przyniesieniem hosta

i jeszcze przecież zmienili ze się
@vanillla_guy: W jednej z poprzednich operacji była taka sama misja, nie było problemu z jej zrobieniem. Na serwerach na których byłem zawsze, kultura, terro wybiegali razem w określone miejsce i ustawiali się w kolejce, ct brak zakładników i szli do kolejki terrorystów. Potem terro po kolei zabijali podnoszących zakładników ceteków, aż każdy wykonał misje i przechodził na stronę ct a ct na terro. Kto utrudniał cal proces był z marszu wyrzucany.
@cz0rt: Jak na razie misja z zakładnikami wygrywa w kategorii najbardziej rakowej. Podobny problem miałem z zabiciem 5 ludzi shotgunem na danger zone. Zajęło mi to z 8 meczy, bo w większości nawet nie dostałem szotguna do rąk. Koledze z głębokiego silvera zajęło ze 20 parę.