Wpis z mikrobloga

@stefan12323432123: #!$%@? bzdury imo. Oglądałeś ich strim dłużej? Bo piszesz tak jakbyś jedynie sugerował się wpisami i oglądał tylko kawałkami.

Na początku miałem podobne podejście, mało mnie interesowało samo wykonywanie celu jeśli dzieje się to bez spotanu i większych emocji, ale to jednak nie jest takie proste. Typ nie je sobie po prostu surowych ziemniaków, on je jadł przez wieke godzin kilkukrotnie rzygając.
Chłop wiekokrotnie przez kilka godzin próbował #!$%@?ć, chować
@shinoda1990: Typie chyba za bardzo się w czułeś w rolę,spontanicznych akcji na PL scenie było tysiące a jeśli uważasz że żarcie surowych kartofli,listwa czelendż albo bat na gołe plecy wężem od pralki to dymy to masz coś z łbem nie tak?A tak poza tym to nie wykop odkrył tylko pojawiło się to na czacie Analczyka potem dopiero na wykopie ktoś wrzucił linka,byłem tam wcześniej niż ty ziomek i wcale mnie nie
@stefan12323432123: Utwierdziłeś mnie tylko w przekonaniu, że #!$%@? oglądałeś.

jeśli uważasz że żarcie surowych kartofli,listwa czelendż albo bat na gołe plecy wężem od pralki to dymy to masz coś z łbem nie tak


Przeczytałeś w ogóle to co napisałem? Gdyby to było tak proste jak "jedzenie surowych ziemniaków" to nikt by tego nie oglądał. Jest #!$%@? róznica między jedzenien kilku surowych ziemniaków, a zmuszaniem typa do zjedzenia ich od #!$%@?, rzyganiem
@shinoda1990: No fakt zjedzenie kilkunastu surowych kartoszków pod przymusem to rzeczywiście dymometr wywalił poza skalę,po prostu lubisz oglądać jak jeden gnoi drugiego zgodnie z regulaminem ale nie nazywaj tego dymami i faktycznie wolę oglądać jak goha tyra Jace albo kolejny atak na okna U2 niż jakiś ruskich tańczących mongołów zwłaszcza że większość tych wykopków i tak nie rozumie języka o czy mówią xd
@stefan12323432123: No skoro lubisz oglądać tyranego jacę to też lubisz patrzeć jak jeden gnoi drugiego z tym, że w wersji soft, bo to nawet nie ma podjazdu. Zresztą bardziej podobała mi się abstrakcja tej sytuacji niż samo "gnojenie".

Nie mówię, że ukraincy pokazują szczyt patostrimingu, ale jak na to co widziałem to potencjał jest spory. #!$%@? ciągle o tych celach i scenariuszu i spontanie tak jakby jedno miało wykluczać drugie. Skąd