Wpis z mikrobloga

Chciałbym tu przedstawić hipokryzję niejakiego Lakukaraczy, który uczynił sobie z wytykania katolikom i prawicowcom hipokryzji, sposób na życie i odreagowanie choroby. Otóż ten szaleniec twierdzi, że atak na dziecko to typowa prawicowa przypadłość, gdy sam wielokrotnie śmieszkował z dzieci katolików, bez zakrywania ich twarzy, sugerując czyny pedofilskie popełniane na nich. Jak widać, z jednych można się śmiać a z innych nie wolno, kwintesencja lewackiej tolerancji, którą niosą na tęczowych sztandarach. Wpis zamieszczam po raz drugi, bo raz zniknął bez powodu. #bekazlewactwa #neuropa #tolerancjanawykopie #tolerancjareligijna #tolerancja #podwojnamoralnosc
Pobierz szczamnamlodziez - Chciałbym tu przedstawić hipokryzję niejakiego Lakukaraczy, który ...
źródło: comment_L3VupmJjOElJ1WVavWBFgMZsZbZObICH.jpg
  • 96
nie

na jednym jest fotomontaż dziecka srającego na klopie i "beka" z cech fizycznych tego dziecka

na drugim jest hebefilia/pedofilia księdza (bez montażu) i beka z usprawiedliwiania tego księdza przez rodziców tych biednych dzieci i innych ślepych wiernych


@niegwynebleid: k**"a wykop w pigułce
@szczam_na_mlodziez: @niegwynebleid:
Mowisz o typie, ktory wykorzystal wpis Mirka piszacego o stracie ukochanej osoby by sobie posmieszkowac z katolikow. Tylko skonczona sciera bez krzty empatii, szacunku i dobrego smaku mogla by zrobic cos takiego, wiec krytyka hipokryty w pelni zasluzona.

Jest ostatnim, ktory moze uczyc o moralnosci.
@szybki_zuk: ja nie mam tęczy w profilowym, nigdy też nie deklarowałem się jako katolik i prawak, a mój nick jest daleki od tolerancji, więc co ma ze mną wspólnego miłość do bliźniego ? co do merytoryki to nie wiem o co ci chodzi bo nie dyskutujemy o matematyce czy prawie, lecz o wpisach na portalu ze śmiesznymi obrazkami, odróżniasz to ?