Wpis z mikrobloga

#wygryw #tinder #rozowepaski #niebieskiepaski
#przegryw

Weźcie mi powiedzcie jak #!$%@? musicie być, że nie potraficie zaruchać. Jak ja widzę te wpisy lvl 20, lvl 22 itp, że prawiczek i się użalacie nad sobą, że chodzicie gdzieś po #!$%@? żeby poczuć cipke, albo w ogóle na samą myśl o cipce to już mokre gacie. No krew mnie zalewa. Byłem w 5 letnim związku, Teraz 2 miesiące bycia singlem i serio można przebierać w laskach I to takich 8/10 9/10 w moim przypadku, ale można zacząć od czegoś gorszego, żeby się nie rzuca tną głęboką wodę... Najgorsze, że kilka z nich po jednym spotkaniu już sobie przyszłość wspólną wyobrażały. Dziś mam już takiego moralniaka, że nie potrafię tak dalej, szkoda mi ich później. Ale chce wam głosić, że kirwa ruszcie te tłuste dupy sprzed komputerów, wyjdźcie do ludzi, gdziekolwiek, a z przegrywa staniesz się wygrywem. Tylko nie bój się rozmawiać, przejmować inicjatywę, mieć swoje zdanie. Nie właź broń Boże w dupę, bo będziesz od początku Na straconej pozycji.
  • 85
@fizol-umyslowy27k: @Hellbike: sam co prawda założyłem tindera 3 tygodnie temu, ale prawdę mówiąc. Nie tylko na tinderze poznajesz kobiety. Przecież każdy ma znajomych. Jakaś domówka, gdzie są znajomi znajomych i tak poszerzasz to grone, też na pewno trafią się jakieś dziewczyny. Tylko serio nie srajcie żarem jak dziewczyna na was spojrzy. Bądźcie pewni siebie..
pawelkomar - @fizol-umyslowy27k: @Hellbike: sam co prawda założyłem tindera 3 tygodni...

źródło: comment_B0pDTZsj5Wc9BB0iojyb6ipDfRs5deli.jpg

Pobierz
@pawelkomar: no akurat na tagu #przegryw to wiele osób po prostu nie ma znajomych, być może nawet większość. Ale jak ostatnio proponowałem, w ramach chęci niesienia pomocy, że ktoś z tagu #przegryw może dołączyć do mnie i moich znajomych i wyjść z nami na imprezkę xD to się #!$%@? nikt nie zgłosił. A później narzekają, że całe dnie spędzają w piwnicy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
kolego Twoja skala atrakcyjności nie ma znaczenia jak umiesz rozmawiać, zainteresować sobą.. Mam wrażenie, że skala ta powstała na potrzeby przegrywów żeby mieli usprawiedliwienie ciągłego siedzenia w piwnicy


@pawelkomar: Ale normiczysz, facet. Niech do ciebie dotrze, że są ludzie którzy naprawdę przegrali genetyczną/społeczną loterię, bo wychodzisz na człowieka o bardzo wąskich horyzontach myślowych. Owszem, są tacy dla których przegryw to usprawiedliwienie, ale są też tacy którzy choćby skały srały nic nie
@Hellbike: odnoszę wrażenie, że użalają się nad sobą, a tak naprawdę nic nie chcą zmienić. Niech wyjdą do ludzi i zobaczą ile chłopów wydawałoby się przegrywów mają dziewczyny takie 6/10 7/10 czasami nawet lepiej.. Ale usprawiedliwieniem ich jest, że genetyka ich skrzywdziła i przez to mają takie życie, #!$%@?
@JanczuPL: #!$%@? tam Oskarek. Moja morda nie jest piękna. Mam zakola i w sumie Mi to wisi. Mam wrażenie, że jedynym moim atutem to jest wzrost 190+. A tak z ryja to nic nieciekawego. Do was nie dociera, że problem jest z wami i waszą akceptacją siebie. Jeśli chodzi już o samo fizycznE odbieranie to moim zdaniem ubiór to jest 65% morda 35%. W wyglądzie też można zawsze coś zmienić, poszaleć,