Wpis z mikrobloga

oglądam i po ludzku mi jest żal, na ile ta akcja charytatywna była reżyserowana ? nie mam pojęcia
aczkolwiek okropne i obrzydliwe i wspólczuje dziewczynom, zwłaszcza Martynie
Sandra miała średnie wlosy troche zniszczone i jak wyjdzie i ktoś inną ja obetnie będzie okej
ale Martyna.. piękne długie włosy, pyzata twarz, włosy lekko same sie skręcające i taka fryzura....
jak ja dziewczynie współczuje chyba bym sie zaryczała zrobili jej dramat na głowie.. wygląda paskudnie włosy sie nie układają, a zapuścić to nie taka prosta sprawa
nie rozumiem tylko po co to TVN? przecież oddając włosy nikt nie każe Ci sie tak ścinać, a tak to właśnie pokazaliście i sprawiliście odwrotną reakcje do zamierzonej
dlaczego oni po prostu nie ścieli je na fryzury pasujące do ich twarzy? na jakiegoś fajnego dłuższego boba czy cokolwiek innego? a nie wzieliście im włosy i #!$%@? tak by jak najbardziej upokorzyć...

#bigbrother
  • 7
@Tragikomiczna: nie wiem jak z tym podeszła,ale akcja krzywa bo moim zdaniem mocno wymuszona, jak by powiedziały, że nie pójdą mógłby je spotkać ostry lincz od internatów, nie wiadomo jak ta #!$%@? babka co to opowiadała by powiedziała, takie bez sensu, powinno być powiedziane, że jest mozliwość i jeśli ktoś chce może iść oddać włosy, a nie wymuszanie