Wpis z mikrobloga

Karczek z pieca w sosie własnym (na zdjęciu kilogram mięcha!), sałatka z brokułów, pestek słonecznika i sera feta (no dobra "niby" feta, bo to favita jest) i ostre papryczki nadziewane serem na zakąskę. Jedziemy z tym i dziś znowu OMAD.
#keto #dieta #gotujzwykopem #lowcarb #lchf #gotowanie #intermittentfasting #wiecejtagowniepamietam
Pobierz ElCiesiel - Karczek z pieca w sosie własnym (na zdjęciu kilogram mięcha!), sałatka z ...
źródło: comment_27J6WiKQMoNgVXwIwyl9p2wvAR8UJHqi.jpg
  • 11
@BarkaMleczna: Papryczki są akurat kupne. Nie chciałoby mi się takich małych faszerować. Akurat nie z kaufa a z kerca. Dobre makro, smaczne, tanie i nie wyczaiłem w składzie żadnego gówna. Bardzo lubię jako dodatek na talerzu.
@saltypretzel: Przepis na sałatkę z brokuła fety i pestek słonecznika? Bierzesz brokuł, fetę, pestki słonecznika i mieszasz to razem, no nie. Co jeszcze mogę dodać? Żeby mieszać ruchem kołowym? Żeby brokuły najpierw ugotować? Sorry
@saltypretzel:

No dobra, niech Ci będzie - rozwinę ;)

przypraw raczej nie trzeba - brokuły gotujesz w osolonej wodzie, a feta też jest słona i ma bardzo wyrazisty smak. Jak bym robił z prawdziwą fetą, taka która się nie rozmaśla po zmieszaniu, tylko zostaje w formie kostek, to dodałbym trochę śmietany i majonezu, żeby całość połączyć. Ale ta favita, czyli "ser typu feta" naprawdę dobrze z tym wchodzi i pasuje, a