Wpis z mikrobloga

@Gao_Mniejszy: co do wszystkich tych rzeczy wymieniłeś masz racje. Ale poza tym nuda, miejscami niewiarygodna historia. Słabo prowadzona akcja i słabo pokazane umotywowanie bohaterów. Miejscami głupie niepotrzebne dialogi. Słaby humor w większości. Nuda. Wspominałem o nudzie? Jakby ten film trwał 2 godziny to można byłby mu to wybaczyć ale tak nie. Beznadziejna kreacja de niro który jako 70 latek grał 30? 40 latka? W scenach walki wyglada to żałośnie.

@onuceSzatana:
@Gao_Mniejszy: nie oglądałem Irlandczyka ale po twoim opisie już wiem, że jest słaby dlatego, że wśród największych zalet nie wymieniłeś scenariusza, a ten w filmach gangsterskich jest kluczowy, dopiero potem ta cała reszta, którą się jarasz.
Z ciekawości, dlaczego? IMO świetny film. Piękne ujęcia, świetna praca kamery, klimatyczna muzyka. A grą aktorską byłem oczarowany. Pesci osobiście mój numer 1 w tym filmie, świetna kreacja.


@Gao_Mniejszy: Dokładnie tak jak opisałeś, ten film jest przerostem formy nad treścią. Fabularnie ten film był strasznie nijaki, a dramatyczne sceny albo z dupy (jak ta z jego córką, która w ogóle nie została należycie zbudowana wcześniej, żeby miała jakiś sens) albo jak
@nbafan1988: Po pierwsze będzie okrojona wersja, a po drugie podzielą na dwie części. Jak będzie, bo jednak Netflix dał kasę to może nigdy nie wyjść poza platformę.