Wpis z mikrobloga

Czyli 90% różowych?


@saltypretzel: Serio naprawdę znasz 90% różowych?
Czym innym jest dopasowanie do siebie jako partnera człowieka pod względem atrakcyjności seksualnej, a czym innym jest jego wartościowanie tylko na podstawie tego jak on wygląda. Dla opa (i jak widzę dla ciebie również) wygląd determinuje wartość człowieka, a to jest postawa mega #!$%@?, bo taki

obleśny grubas

przestanie być obleśny jak ci np. uratuje życie. No ale w miejscu tak #!$%@?
@Sebtaa: chciałbym Cię uświadomić, skąd się bierze #!$%@?, i dlaczego niektórzy na to nie cierpią, dzięki czemu mimo niekoniecznie wysokiego poziomu atrakcyjności, są w stanie znaleźć swoją drugą połówkę, ale nie wiem, czy bym potrafił, bez wyłapania bana.
mimo niekoniecznie wysokiego poziomu atrakcyjności, są w stanie znaleźć swoją drugą połówkę


@ryszarch: to bardzo proste - kobiety nie lubią być same. Jest takie powiedzenie, że jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. One nie chcą ich tak szczerze i prawdziwie jak atrakcyjnych, oni są takimi zapchajdziurami.
'kobiety nie lubią być same'? XD a czemu do tagu #przegryw różowe nie mają wstępu?


@ryszarch: a co ma jedno z drugim wspólnego?

To tam wszyscy jęczą, że są sami.


@ryszarch: no i przecież ten tag to praktycznie same chłopy

a jeśli dla kogoś priorytetem jest wygląd i przez to jest sam, to sam sobie na taki stan zapracował


@ryszarch: nie ma co się oszukiwać, że dla każdego jest.
@TestoDepot: wydrukuj sobie to, powieś gdzieś i trzymaj kilka lat. Będziesz się śmiał sam z siebie.
edit: sory, nie wyjaśniłem, nie mowię, że na tym tagu są chłopy, tylko że jak różowy coś napisze na tym tagu, to mu odpisują, że kobiety nie mogą w przegryw.
Jesteście tak żałośni że ja #!$%@? xd widać się #!$%@? do grubych bo waszym jedynym osiągnięciem w życiu jest urodzenie się w biednej rodzinie i niedojadane, ha tfu macie gnoje trochę kalorii żebyście z głodu nie zdychali