Wpis z mikrobloga

@Saeglopur: spróbowałem 4x i zawsze szybko mnie połączyło ale jak usluszeli że chcę gadać po en to sygnalizowali problemy z polaczeniem :) to jest przez idnow kiedyś idnow dawali 20 euro za zweryfikowanie sie, wtedy też próbowałem kilka razy bez powodzenia, slaba jakość połączenia mimo tego że miałem 3 zielone
@Obruni: @plaisant: Dwa razy udało mi się połączyć na przestrzeni 4-5 dni - za pierwszym razem facet mnie słyszał a ja go kompletnie nie, za drugim razem przełączyli mi kamerkę w telefonie z frontowej na główną i wtedy urwało sie wszystko po niedługim czasie - że niby jakość połączenia kiepska (a to nie prawda).

Po swojej stronie NIGDY takich problemów nie miałem więc to chyba jak Obruni piszesz ich kombinacje
@Saeglopur mnie połączyło, już byłem na etapie weryfikacji miejsca zamieszkania i miły starszy pan powiedział, że niestety nie mogę przejść weryfikacji i mam się kontaktować z supportem xd
@Obruni: @plaisant: @czupryneq: Oceniłem wczoraj w markecie na 1* obie te apki (Bitwala i IDNow), zrobiłem zrzuty z tą oceną w trakcie odinstalowywania. Wysłałem zgłoszenia że mają kasować wszelkie moje dane dotąd zebrane (a zebrali bo pytano o datę ważności dokumenty, jego rodzaj, nr tel, mail, adres chyba też) i kręcę małysza (°° Przynajmniej ich utruję trochę za tą
Ale plot twist - zapłacą mi :O Albo żeby uciszyć, albo żeby cofnąć te oceny moje xD Nie wiem jeszcze ile dokładnie xD
@Obruni: @plaisant: @czupryneq: Afera w kuj xD
Wszystko dzięki temu że napisałem do typa który prowadził moją sprawę już w sierpniu w IDNow. Oprócz tego dodałem tam support Bitwalla, ogólny kontakt IDNow, jakieś ich maile dedykowane zgłaszaniu problemów z danymi xD