Wpis z mikrobloga

@MangoZjem: Myślę że płeć to co innego jak wcześniej okłamał mnie że jest kobietą, a co do wagi to raczej grubsze dziewczyny nie kłamią że są mega szczupłe tylko pomijaja ten temat
@puzonyyx: Myślę że łatwiej jest schudnąć niż zmienić kogoś charakter widać że oboje jesteście płytkimi ludźmi z którymi nie mam już ochoty dyskutować
@MangoZjem: z tą płcią to słaba manipulacja dlatego dla takiego człowieka jak ja tinder to niepotrzebna appka bo ja nie szukam byle pierwszego zbiornika a dziewczynę z prawdziwymi wartościami ale co Ty możesz o tym wiedzieć skoro dla Ciebie waga to jakiś problem nie do przejścia
@puzonyyx: Masz do tego absolutne prawo ja Ci tego nie zabraniam ale opinie o takich technikach zachowam dla siebie
@cukrowyburakatakuje: Ja kompletnie nie rozumiem do czego się doczepiłeś :D.

Wymagania kobiet:
- przystojny
- wysoki
- dobra twarz i linia szczęki
- bogaty
- dobre auto, własne mieszkanie
- poczucie humoru, opiekuńczość i inne pierdy

Wymagania mężczyzn:
- boże proszę, żeby tylko nie była gruba...

I to na mnie wsiadłeś, bo mam ten swój jedyny warunek? Wybrednością nie dorastam do pięt p0lkom 4/10, na które bym nawet nie spojrzał.
@puzonyyx: ja akurat nie zwracam az takiej uwagi na wyglad dlatego najpierw czytam czym się typ zajmuje, i jakie ma zainteresowania. Patrze tez hak wygląda fotka. Jeśli to fotka z imprezy windy na lozku w golej klacie lub z jedynych wakacji to odrzucam. Samojebki to samo. Odrzucam tez wszystkich z zainteresowaniami typu: adidas, imprezy, picie, sex itp. Niby to niewiele ale w ten sposób odpada ok 70 % panów.
dlatego dla takiego człowieka jak ja tinder to niepotrzebna appka bo ja nie szukam byle pierwszego zbiornika a dziewczynę z prawdziwymi wartościam


@cukrowyburakatakuje: uuu jak ja czegos nie robie to jest to płytkie. spoko xD

ale co Ty możesz o tym wiedzieć skoro dla Ciebie waga to jakiś problem nie do przejścia


@cukrowyburakatakuje: a kto mowi, ze jest to nie do obejscia? oczywiscie ze do obejscia ale jesli umawiasz sie