Wpis z mikrobloga

Witam. Komentarzy o tym, że są jeszcze inne smaki coli dostałem od groma, także dostosuje się i wrzucam dodatkowo najczęściej podawane propozycje (i tym samym wykreślankę zaczynamy od początku). Mam nadzieję, że już wszystko będzie ok. Oczywiście głosujecie na najgorszy smak Coca-Coli. Jako nowość na tagu będzie zdjęcie również kolejnej (najbliższej) wykreślanki, czyli w tym przypadku - wykreślanki smaków Monstera, bo takie propozycje też się pojawiały. A... i byłbym zapomniał, nie pytajcie już o to czy będzie wykreślanka z potrawami wigilijnymi, bo taka już była rok temu.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany - możesz kliknąć w plusa - lub zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Komentarzy o tym, że są jeszcze inne smaki coli dostałem od gro...

źródło: comment_StkID3m5I99qoexsZJ1DdNDIgVPChBNj.jpg

Pobierz

Zagłosuj na najgorszą Coca-Colę

  • Coca-Cola Lime 8.6% (291)
  • Coca-Cola 2.6% (87)
  • Coca-Cola Energy 25.8% (875)
  • Coca-Cola Zero 12.4% (422)
  • Coca-Cola Cherry Zero 8.0% (273)
  • Coca-Cola Cherry 4.7% (158)
  • Coca Cola Peach Zero 9.3% (317)
  • Coca Cola Vanillia Zero 13.4% (455)
  • Coca Cola Cinnamon Zero 15.2% (516)

Oddanych głosów: 3394

  • 46
@oba-manigger: nie rozumiem sensu robienia na siłę długiej listy. Tradycyjnie odpadną najpierw te mniej popularn, których niewiele osób miała okazję próbować. Zostaną te co są zawsze w Biedronce i wtedy zacznie się prawdziwy ranking ( ͡° ͜ʖ ͡°)