Wpis z mikrobloga

Zastanawiał się ktoś jakim cudem Natalia (kamerun, ta nowa) dostała się do programu bez castingów?
Przypomnę, że laska 3 miesiące temu mieszkała na stałe w Australii, dopiero miesiąc temu przyleciała do Polski, gdzie brała udział w TOP MODEL, później właśnie BB, a obecnie jest w ostatnim numerze PLAYBOYA...
Przecież to jest tak nierealne dla mnie jak np. Martyna opowiadała ile musiała przejść castingów, jeździć na nie itp.
Wiem, że można to zrobić przez internet, ale jednak...
#bigbrother
  • 12
@KaTtrrA: @KicKic: tak, ale zobaczcie na powiązania. Przecież to jest nierealne, że zalicza TOP MODEL, BB i PLAYBOYA w tym samym czasie, gdzie jest to ostatni numer PLAYBOYA !!! Przypomnę, że sam bilet na samolot z Australii kosztuje kupę kasy (5k pln w jedną stronę). Przypomnę, że udział w castingu brało 30.000 ludzi xD
@Neaopoliti: przecież Top Model kręcony był dawno, dawno temu :) teraz puścili tylko na żywo odcinek finałowy. Od tego czasu mieli chwilę, żeby wypomować i wkręcić Natalianen. Tak samo z Klaudią El Dursi, która podobno ma prowadzić jakiś nowy program na TVN. Plecy i znajomości ;)
@Neaopoliti: zajebiście, że nie masz racji, brak Ci argumentów i kasujesz moje komentarze xD powodzenia. P.S. TOp Model castingi i bootcamp kręcone były w kwietniu-maju i w wakacje ;)