Wpis z mikrobloga

Wydaje mi się, że kolega @kiera1:źle zrozumiał to coś (bo przemyśleniami to ciężko nazwać xD) co popełnił ten trol.


@merciless85: Dobrze że go wytłumaczyłeś, bo jak widać na załączonym obrazku, to kolega @kiera1 nie zdecydował się na sprostowanie ani usunięcie swojego wysrywu.

Widać natomiast że liczba osób, które również "źle zrozumiały" (bo manipulacją tego przecież nie wypada nazwać) rośnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jednak za nazywanie
@venividi:No to chyba masz problemy z rozumieniem słowa czytanego skoro tego nie zauważyłeś. Wspomina o polskich zbrodniach wymienia później Dzierżyńskiego podkreślając jego pochodzenie i "dokonania".
@Lipathor: > przecież nawet Krul przepraszał Rosjan za Dzierżyńskiego xD
No i co z tego?
No to chyba masz problemy z rozumieniem słowa czytanego skoro tego nie zauważyłeś.


Nie ja znalazłem w jego wpisie oskarżenie Polaków o zbrodnię Katyńską i ukręciłem z tego wpis, który zaplusowało w tym momencie ponad 100 osób ¯\_(ツ)_/¯

Zatem pytam. Gdzie napisał że Dzierżyński jest polskim zbrodniarzem? Bo z tym że Dzierżyński był Polskiego pochodzenia, chyba się zgodzisz?
@Lipathor: A muszę komentować każdą jego wypowiedź? Nie muszę i z tą akurat się z Korwe nie zgadzam.
@venividi: > Nie ja znalazłem w jego wpisie oskarżenie Polaków o zbrodnię Katyńską i ukręciłem z tego wpis, który zaplusowało w tym momencie ponad 100 osób ¯_(ツ)_/¯.
Ja też nie.

Zatem pytam. Gdzie napisał że Dzierżyński jest polskim zbrodniarzem? Bo z tym że Dzierżyński był Polskiego pochodzenia, chyba się zgodzisz?

Wyjaśniłem to
Ja też nie


@merciless85: Nie przeszkodziło Ci to pisać że OP "źle zrozumiał" i wgl to nie o to mu chodziło. Weź się cofnij dwa komentarze wcześniej, bo chyba masz zaniki pamięci krótkotrwałej.

Wyjaśniłem to już wcześniej, a jeśli nie potrafisz tego ogarnąć to już nie mój problem. To, że F D był polskiego pochodzenia nic nie zmienia, bo działał dla sowietów. Stalin przecież był gruzinem, a Hitler austryjakiem.


Ale gdzie
@venividi: > Nie przeszkodziło Ci to pisać że OP "źle zrozumiał" i wgl to nie o to mu chodziło.
Gdzie niby napisałem, że nie o to mu chodziło? Teraz to już robisz fikołki.

Gdzie napisał że jest polskim zbrodniarzem?

Przecież pisał o polskich zbrodniarzach i jako przykład (jedyny zresztą) podał Dzierżyńskiego. Skoro nie miał zamiaru przypisywać jego zbrodni narodowo polskiemu to po co wstawiał tam Feliksa i podkreślał narodowość? Serio nie
Gdzie niby napisałem, że nie o to mu chodziło? Teraz to już robisz fikołki.


Wydaje mi się, że kolega @kiera1:źle zrozumiał to coś (bo przemyśleniami to ciężko nazwać xD) co popełnił ten trol.


@merciless85: Tak tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przecież pisał o polskich zbrodniarzach i jako przykład (jedyny zresztą) podał Dzierżyńskiego.


Pisał o polskich mordercach i jako przykład podał POLAKA jakim był Dzierżyński. Po czym
@venividi: > Wydaje mi się, że kolega @kiera1:źle zrozumiał to coś (bo przemyśleniami to ciężko nazwać xD) co popełnił ten trol.
No napisałem, że źle zrozumiał posta więc do czego pijesz? Nie broniłem kiery, to tylko twoje urojenia.
To po wuj pisał o Dzierżyńskim? Od kogoś tu mocno śmierdzi o to napewno nie z mojego powodu ( ͡° ͜ʖ ͡°).