Wpis z mikrobloga

Z takich ciekawostek, to od roku jeżdżę kamperem o nietypowym wyglądzie po Europie i przez pół roku we Francji, Hiszpanii i Portugalii nie było nawet jednego dnia, żeby ktoś nie podszedł, nie zapytał o ciekawe umaszczenie ;) vana, nie zostawił karteczki za szybą, że super, że dzieło sztuki itp.

.... a w Polsce nic, cisza, nikt nic nie skomentuje, nikt nic nie powie, wszyscy na dystans.

Ok... był jeden komentarz. Gdy miałem awarię w Polsce na autostradzie, to laweciarz tak popatrzył, pociągnął ręką po malunku, kiwnął głową i zapytał - pędzlem?
- tak, pędzlem, odpowiedziałem dumny z malunku
- no widać... zacieki...

XD

W końcu zrobiłem filmik z malowania tego vana i wrzuciłem jednocześnie na wykop i na reddit. Na wykopie spodobało się 13 osobom, a na reddicie mam już prawie 200 ichniejszych wykopów.

#ciekawostki #vincentvan
  • 72
  • Odpowiedz
@martinosv: ja w tym kraju smutnym jak #!$%@? nie zawaham się nigdy powiedzieć komuś że zajebista fura, zapytać o te zajebiste perfumy czy patrzeć na dziarę (po coś ją #!$%@? zrobił)
  • Odpowiedz
@martinosv: Niektóre kultury są bardziej zamknięte, inne otwarte. Van fajny i jakbym widział to może bym się odezwał i pochwalił, ale w Polsce obyczajowo raczej rzadko się tak robi. Szkoda, ale tak jest już. I tak to sie według mnie zmienia na lepsze.
  • Odpowiedz