Wpis z mikrobloga

@OddajButa123: No nie wiem, z tego co się orientuję to do imigrantów w Niemczech czy Francji trzeba więcej dopłacać niż się na nich zyskuje (chyba na głównej wykopu jest artykuł o zapaści w Marsyli - w dzielnicach zamieszkałych w większości przez imigranŧów z Afryki).

Co innego imigranci zza naszej wschodzniej granicy (ale tych akurat ściągamy)
  • Odpowiedz
No nie wiem, z tego co się orientuję to do imigrantów w Niemczech czy Francji trzeba więcej dopłacać niż się na nich zyskuje


@Kohrd: gdyby tak było to by ich nie sprowadzali, no ale jak czerpiesz wiedze z głównej wykopu to XDD
  • Odpowiedz
@OddajButa123: XXD to żaden argument. Podrzucisz jakieś sprawdzone źródło które mówi że imigranci z azji i afryki przynieśli Niemcom, Szwecji, Belgii, Holandii, Szwajcarii jakieś realne korzyści?

Ja znalazłem tylko to:
https://wpolityce.pl/swiat/264896-niewygodna-prawda-o-imigrantach-szwajcarzy-skarza-sie-ze-oni-nie-chca-pracowac-wola-zyc-z-zasilkow-stalismy-sie-ich-zakladnikami

https://wgospodarce.pl/informacje/21035-szokujace-dane-ze-szwajcarii-90-proc-islamskich-imigrantow-nie-pracuje-to-samo-czeka-polske

Strony pewnie stronnicze ale głosu drugiej strony nie moge znaleźć
  • Odpowiedz
typ nic nie zrobił poza tym że nie obniżył kosztów pracy i godził się na podwyżki podatków bo się okazało że mieli przesr...ne budżetowo

a tak to ich rządy były ok, nie były idealne, ale rozwinęli kraj na ile mieli czasu, szkoda że debile tego nie śledzą i nie potrafią myśleć dalej niż 500+
  • Odpowiedz
Podrzucisz jakieś sprawdzone źródło które mówi że imigranci z azji i afryki przynieśli Niemcom, Szwecji, Belgii, Holandii, Szwajcarii jakieś realne korzyści?


@Kohrd: no przynosza oczywista korzysc w postaci duzo wiekszej dzietnosci niz przecietny europejczyk, a na tym wlasnie opieraja sie systemy emerytalne
  • Odpowiedz
@OddajButa123: #!$%@?ł mi 20 000 z OFE, które miały być moje. Od 8 lat dzięki niemu VAT jest wyższy o 1% - to też gdzieś 8 tysi jestem biedniejszy. Wprowadził zajebistą reformę śmieciową, która wyciąga mi coraz więcej hajsu z kieszeni. HA TFU!
  • Odpowiedz
Amber Gold - bo jak wiadomo Tusk z synem w wolnych chwilach chodzili po domach i wciskali inwestycje xD


Donald "Nic nie mogę" Tusk, przecież wcale nie odpowiadał za państwo i aferę, w której:

- wielokrotnie skazany za oszustwa, zakłada w najlepsze instytucję finansową
- robi w konia przydzielonego mu kuratora
- nie składa zeznań podatkowych w Urzędzie Skarbowym (ty tak spróbuj! Jeden dzień się spóźnij)
- sąd "gubi" dokumenty w sprawie
  • Odpowiedz