Wpis z mikrobloga

Od afery z #maxkolonko całkowicie zrezygnowałem z polityki. Tzn przestałem się tym zajmować, udzielać w dyskusjach, ograniczam się do czytania newsów i nawet ich nie komentuje..

Efekt? Około 5 tys zł więcej do domowego budżetu, bo zamiast polityki zająłem się dodatkową pracą. Więcej czasu dla rodziny, mniej stresu i nerwów, więcej czasu na piłkę nożną.

Ogólnie polecam wszystkim ten styl życia.
To była bardzo dobra decyzja, a cała sytuacja z MMK, sroga lekcja że nie warto sobie rąk paprać polityką..

Uważam że warto się interesować, ale tylko po to żeby wiedzieć jak oddać głos przy urnie. Natomiast nie warto się tym zajmować czy komentować.

#polska #maxkolonko #kolonko #polityka #4konsewy #neuropa
  • 7
@WildAnimal

5 tys zł więcej do domowego budżetu

nie warto się tym zajmować


Mam wrażenie, że po prostu źle się za to zabrałeś i zostałeś wyruchany przez cwaniaków. Bez obrazy ale wyszedłeś trochę na pożytecznego idiotę.

Nie ma nic złotego w zaangażowaniu społecznym ani w zajmowaniu się polityką, natomiast, jak wszędzie, trzeba mieć łeb na karku i uważać na wszelkiej maści cwaniaków i szarlatanów.
@WildAnimal: Nie bez powodu idee trafiają głównie do młodych którzy jeszcze się nie ustatkowali i mają energie by coś w tym kraju zmieniać.
Starzy ludzie po prostu nie mają na to czasu, a i energi im zaczyna brakować.
Do tego pojawia się pewnego rodzaju cynizm z powodu kolejnych zawodów i rozczarowań.
Także rozumiem nawet jeśli nie w pełni pochwalam.
Tyle ode mnie.