Wpis z mikrobloga

Niestety ale to dziecko było spisane na straty. Po takim "wychowaniu" (jakby jakimś cudem przetrwał) mógł zostać jedynie psycholem.
@kyleleash, ja mi przykro po przeczytaniu tego, co napisałeś, ja jebię. co do tej wściekłej #!$%@?, to jej #!$%@? umysł na bank nie poczuwa się do winy. Mam nadzieję, że znajdziesz spokój. Ludzie, chcący mieć dzieci, powinni przechodzić testy.Ja jebię. #!$%@? jej i temu #!$%@? w dupy!!!
@riley24 może to dlatego ze sam jestem ojcem i to właśnie pięciolatka to strasznie mnie poruszyła ta historia.
Może dlatego, że wiem jak bardzo inne jest postrzeganie świata przez dzieci. Pięciolatek, choć to dość rozumny człowiek, to jednak przeżywa wszystko milion razy bardziej emocjonalnie niż dorosły i są to czyste emocje. Każdy człowiek, obojętnie dorosły czy dziecko, potrzebuję miłości, ciepła i zrozumienia. Dlatego nie wyobrażam sobie jak bardzo samotny, odrzucony i niezrozumiany
@kyleleash: ja #!$%@?. Przepraszam, ale ciężko przy tej sprawie cokolwiek innego powiedzieć. O ile sam artykuł już mnie kompletnie rozbił, to po Twoich komentarzach becze jak bobr. Mam ochotę po prostu mocno Cię przytulić - to okropne, co niektórzy muszą przejść. Żadne dziecko na świecie nie powinno czuć tej beznadziejnej pustki, osamotnienia i uczucia bezsilności, jakie czuje katowane dziecko.
Mogę Ci tylko powiedzieć, żebyś nie skreślal siebie jako ojca kiedyś w
@riley24: czyzby wykop ją namierzył?

https://www.wykop.pl/link/2767299/maciej-kijowski-czlowiek-ktory-uprzykrzyl-zycie-morderczyni/

Znalazłam tekst ww. Imo przerażające, z drugiej strony - może żałuje, może odpokutowała... a teraz ją odkryli. Jak taki człowiek się czuje?

Inna sprawa że nie powinna pracować z dziećmi i powinna sama to wiedzieć...

Edit, dobra , przeczytałam do końca:

Sprawa oburzyła internautów do tego stopnia, że dane sadystki zostały udostępnione za pomocą serwisu wykop.pl. Ludzie chcieli zniszczyć jej życie. Autor artykułu dla "Dużego