Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 563
Gorąco nie polecam assistance #skoda.

Wczoraj w nocy pierwszy raz od chyba 10 lat potrzebowałem pomocy na drodze i po 30 min oczekiwaniu na "zgłoszenie się konsultanta" odpuściłem, bo mi po prostu odmarzla dupa (było na minusie, a silnika nieoglem odpalać).

Na szczęście było też assistance od ubezpieczyciela, którego infolinia odebrała od razu i laweta zjawiła się w ciągu 30 min i odholowała do serwisu.

Auto praktycznie nowe o wartości 150k z pełnymi pakietami assistance itd...

Bardzo brzydko Skoda.

#ubezpieczenia #motoryzacja
Pobierz
źródło: comment_h0BLg4vJrhfbo3LUtM1PfDz5KEr9O9jH.jpg
  • 81
ech, człowiek chce zwrócić uwagę żeby nie do końca ufać usługom typu assistance, a konkretniej ostrzec przed danym operatorem tej usługi, z uwagi na własne doświadczenie, a w komentarzach imba bo podałem też wiek i wartość auta... i tak dobrze, że nikt nie napisał że na biednego nie trafiło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jak to ma was uspokoić to nie ja jestem jego właścicielem

ad rem, napisałem do
@GoodPain: kolega, gdy chce sobie kupić prywatnie jakąś rzecz (ostatnio to był macbook i jakieś meble biurowe), to zaczyna rozmowę, że jest zainteresowany kupnem 10 x rzecz. Oj jak wtedy sprzedawcy potrafią być mili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczywiście w trakcie negocjacji mówi, że weźmie jedne krzesło obrotowe na próbę, czy się w firmie sprawdzi...
@tomek4: o popatrz, też mi się wczoraj zepsuł samochód w trasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
assistance mam z Link4 - razem z OC jakieś 600 złotych na rok. Zadziałało dokładnie tak jak Twoje z ubezpieczalni

Na szczęście było też assistance od ubezpieczyciela, którego infolinia odebrała od razu i laweta zjawiła się w ciągu 30 min i odholowała do serwisu.
gdybym zadzwonił na sprzedaż

@tomek4: Ale wiesz, że w niektórych firmach to działa? Kilka razy udało mi się tak ominąć kolejkę. Dzwonisz na sprzedaż czy generalnie jakiś Dział Generowania Hajsu, a oni przełączają Cię bezpośrednio do odpowiedniego konsultanta.
Na jakieś 10 prób udało mi się to w 4 firmach.

@GoodPain zawsze tak robię i zawsze działa w moim przypadku