Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 565
No to nadeszła ta chwila... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wrzucam Wam filmik z zajścia o którym pisałem tydzień temu i o który prosiliscie.
Filmik możecie obejrzeć dzięki uprzejmości Mirka @shitstormer który poświęcił swój czas na jego obróbkę.
Filmik jest zlepkiem wielu filmików ponieważ nagrywanie w telefonie przerywane było wiele razy tym że wykonywałem połączenie i też tym że ktoś dzwonił do mnie, stąd są te tak jakby wycinki.
A z informacji istotnych to ten przeskok z sytuacji na drodze do sytuacji w bloku jest dlatego że po dłuższym czasie i już zadrapaniu mnie ta kobieta zaczęła uciekać do bloku. A ja nie wiedziałem czy nie mam uszkodzonej maski w samochodzie więc udałem się za nią żeby choć wiedzieć gdzie mogę już wezwaną policję skierować.

KROTKI OPIS SYTUACJI:
W piątek 6 grudnia około godziny 19 wracałem ze sklepu jadąc już po mniej uczęszczania drodze zauważyłem, że samochody przede mną zatrzymują się, zawracają a jeszcze inni coś omijają. Gdy dojechałem do tego miejsca okazało się że na środku drogi stoi jakaś osoba i macha coś do wszystkich. Tak jak niektórzy tak i ja, chciałem ją ominąć. Niestety gdy próbowałem to zrobić to ta osoba wychodziła wciąż przed maskę uniemożliwiając mi to. Wtedy uchyliłem drzwi i krzyknęłem dokładnie "zejdź z drogi" zauważyłem że coś będzie na rzeczy bo zrobiła kilka kroków od przodu maski tzn. oddaliła się o jakieś 2 lub 3 kroki przed maskę i właśnie W TYM MOMENCIE ZACZĄŁEM NAGRYWAC. Miałam myśl że będzie chciała mi się rzucić na maskę żeby później twierdzić że ją potrąciłem przed przejsciem ale wyszło co innego z jej strony...

Dlaczego nie odjechałem?
Nie mogłem, ciągle chodziła za mną, próbowała nawet wsiąść do samochodu. Nie zdążył bym odejść od niej, wsiąść i ruszyć. Uwierzcie mi nie miałem na to szans.

Dlaczego wysiadłem?
To była chwila, wielu z Was też by wysiadło gdyby ktoś uderzył Wam w samochód.

Co było między sytuacją na dworze a na klatce?
W pewnym momencie stwierdziła że idzie do domu i zaczęła iść szybkim tempem. Szybko odstawiłem samochód i wszedłem za nią na klatkę. Na klatce Pani załatwiła swoje potrzeby i dlatego ma opuszczone spodnie. Zaczepiała dzieci wracające do domu wyzywając je i w ogóle.

Jak się zakończyło?
Przyszedł ochroniarz powiedzieć że policja przyjechała i za chwilę przestałem nagrywanie.

Co po przyjeździe policji?
Pani ogólnie wyzywała ich od wszystkiego co można było. Strażnik nawet dostał z kolana w krocze... danych jej nie mogli ustalić bo nie chciała powiedzieć. Po spisaniu mnie udałem się do przychodni. I narazie nie mam jeszcze informacji z policji.

Przychodnia i badania, po co?
Podczas tego zajścia ta kobieta zadrapała mnie do krwii na ręku. Niby nic ale... później przy policji zaczęła krzyczeć że ma HIV i HCV... ()

Przychodnia, badania itd.
Pojechałem na zakaźny celem tzw. ekspozycji. Pobrano mi krew do badań. Przebadano i przypisano leki przeciw wirusowe. Takie których jedna tabletka kosztuje 16 zł i dostać ja można jedynie w przychodni a nie aptece. Mam je brać przez miesiąc. Strasznie obciążają organizm. A dodatkowo to miałem w tym miesiącu termin donacji. Donacji dzięki której bym miał już ponad 6 litrów krwi oddanej i III stopień... (,)

Co po tym?
W sumie żałuję że inaczej tego nie zrobiłem. Żałuję w sumie że nie użyłem siły i jej nie ściągnąłem z szosy gdzieś dalej. Ale człowiek naogląda się różnych rzeczy i w ogóle i ma obawy przed użyciem siły mimo że ona ciągle jej używała w stosunku do mnie.

No dobra nie przedłużamy. Miłego oglądania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I proszę o wykopywanie. Link zaraz wrzucę w komentarzach.

#patusiarazbialoleki #p0lka #madki #warszawa #patologiazmiasta #karyna
dzidek_nowak - No to nadeszła ta chwila... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wrzucam Wam filmik z zajścia o...
  • 154
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak Dlaczego po prostu po niej nie przejechales? Mogłeś jechać 10-15 km/h i w końcu sama by odskoczyla na bok i wtedy rura. Ewentualnie czekać w samochodzie na policje albo iść i jej #!$%@?. Przecież gdyby ona miała nóż to mógłbyś teraz już nie pisać tych postów
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: wygląda jak typowa schizofreniczka. Ewentualnie naćpana, ale bardziej to pierwsze. Miałam kilka tygodni praktyk w psychiatryku, też byłam nie raz oskarżana o "zabijanie/ robienie krzywdy czyimś dzieciom" i ogólnie teksty i zachowanie bardzo podobne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KMS76: po pierwszym ataku uzywaj siły. Ja żałuję że po pierwszym uderzeniu mnie nie wziąłem jej na glebę i nie trzymałem jej tak do przyjazdu policji. No ale teraz na spokojnie to człowiek jest mądry...
  • Odpowiedz
Mirku na wstępie mam nadzieje, że ze zdrowiem wszystko będzie okej, a teraz zamów sobie dobry gaz pieprzowy koniecznie taki aby posiadał barwnik, wtedy akcja jest dużo prostsza po pierwszym uderzeniu w auto wychodzisz walisz gazem między oczy i jedziesz na pierwszy posterunek policji. Sam miałem kiedyś podobną sytuację i dokładnie tak zrobiłem jak opisałem, żadnych problemów później nie miałem. Z takimi ludzkimi śmieciami trzeba krótko bez dyskusji tutaj chodzi o nasze
  • Odpowiedz