Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do tych co chodzą na #roksa. Czy uważacie, że wpłynęło to na was pozytywnie? Czy podchodzicie do kobiet bardziej na luzie, czy traktujecie je bardziej po ludzku a mniej zwracacie uwagę na wygląd?

Nie jestem przegrywem, jednak na skutek tego jak wyglądało moje życie obecnie mam 25 lat jestem prawiczkiem, chcę się to zrobić z diva 10/10 i mam już taką wybraną. Jednak najbardziej zależy mi na zmianie sposób myślenia..
Obecnie ile razy poznaje jakaś łaskę to boje się angażować bardziej bo mam świadomość ze będąc w związku będę zadawał sobie pytanie "jak to jest z inna kobieta?".

Czy wizyta u kilku dobrych #div i wyszalenie się w ten sposób to dobry sposób na #rozwojosobisty?

#przegryw #rozwojosobisty #takaprawda #wygryw #garsoniera #psychologia #roksa #divyzwykopem #rozowepaski #zwiazki #sex #divy #diving

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania
Siema Miras, jestem w takiej samej sytuacji jak Ty lvl 25, prawik a do tego miałem kobite przez 1.5 roku i nie popuscila szpary także przegryw fest. Od jakiegoś czasu też mi chodzi po głowie wybranie się na divy, ale nie wiem czy to cos zmieni, chociaż ciśnienie fest mam. Jak ktoś doświadczony mógłby się wypowiedzieć to też byłbym wdzięczny
typowyWykopek: Szczerze to nie zmieniło nic jeśli chodzi o kontakt z kobietami, ale teraz już bardziej mam wywalone na dziewczyny bo nauczyłem mózg że jedyny sposób na seks to divy. Szczerze to jak nie pójdę przynajmniej raz na miesiąc to nie mogę wytrzymać. Czy to już uzależnienie. Z jednej strony fajnie odbyć takie spotkanie, zwłaszcza jak znajdziesz jakąś fajną i miłą dive na garso, ale tak naprawdę do niczego to nie
typowyWykopek: Szczerze to nie zmieniło nic jeśli chodzi o kontakt z kobietami, ale teraz już bardziej mam wywalone na dziewczyny bo nauczyłem mózg że jedyny sposób na seks to divy. Szczerze to jak nie pójdę przynajmniej raz na miesiąc to nie mogę wytrzymać. Czy to już uzależnienie. Z jednej strony fajnie odbyć takie spotkanie, zwłaszcza jak znajdziesz jakąś fajną i miłą dive na garso, ale tak naprawdę do niczego to nie
@AnonimoweMirkoWyznania: ! Warto i nie warto,jak chcesz sobie poużywać to ok,są divy gatunku gfe,jak myślisz że jak to jest z inną kobietą to nawet nie idź ,bo diva to robi zawodowo ,rzadko dla przyjemności obopólnej,nie mówię że nie ma,jeżeli chodzi o zmianę sposobu myślenia to polecam psychoterapie a nie myślenie o bzykanku:( ͡° ͜ʖ ͡°),no i prace nad sobą,sam jestem przegryw,i niby to złote rady...,a jeśli chodzi